blog

10 rzeczy, które musisz wiedzieć o Amelii Grey Hamlin.

Na Instagramie sensacja Amelia Grey Hamlin zyskała sławę jako celebrytka, będąc córką znanych aktorów Harry'ego Hamlina i Lisy Rinny. 18-letnia modelka była modelką na Instagramie, gdzie ma ogromną liczbę obserwujących. Urodzona w rodzinie celebrytów, Amelia rozpoczęła już karierę w branży modelek. Ale życie przed kamerami nie jest tak łatwe, jak się wydaje, gdy w końcu otworzyła się na bitwę, z którą walczyła.

  10 rzeczy, które musisz wiedzieć o Amelii Grey Hamlin.

Legendarni rodzice!

Hamlin jest córką legendarnych aktorów Harry'ego Hamlina i Lisy Rinny. Nadal jest blisko swoich rodziców, a pan Hamlin jest bardzo opiekuńczym tatą, gdy zaczął się bronić, kiedy zaczęła spotykać się ze znacznie starszym chłopakiem.

Związek z chłopakiem, Scottem.

Modelkę po raz pierwszy połączono ze Scottem Disickiem w 2020 roku, gdzie zauważono ich razem na imprezie urodzinowej Kendal Jenner. Od tego czasu ich związek przebiega tak gładko, jak to tylko możliwe. Para jest często spotykana na różnych wakacjach, przeżywając najlepszy moment swojego życia.

(Zdjęcie: Amelia`s Instagram )

Zobacz także: Meredith Foster Wiki, Bio, Wiek, Wzrost i YouTube

Pierwsza umowa modelarska!

Amelia rozpoczęła karierę modelki w bardzo młodym wieku, podpisując kontrakt z Modele IMG w czerwcu 2017 r.; wtedy miała zaledwie 17 lat. Po raz pierwszy wystąpiła w telewizji w odcinku 2010 roku Harry kocha Lisę . A potem pojawiła się w serialu dla dzieci Rachel i TreeSchoolers .

Pierwsza marka start-upów, DNA.

Co więcej, w październiku 2019 r. Amelia i jej siostra Delilah Belle wprowadziły na rynek swoją pierwszą linię ubrań, DNA. Inicjacja odbyła się 21 października. Linia odzieży obejmuje biustonosze, t-shirty, bluzy z kapturem, kurtki i spodnie w cenie od 48 do 108 USD. Są one dostępne na LACollective.com.

Siostry przyznały, że nie miały kłótni przy zakładaniu wspólnej linii, a mama bardzo im pomogła w branży projektowej i biznesowej.

Nigdy nie przegap: Olivia Pierson Wiki, Bio, Wiek, Modelka, Chłopak, Randka lub Lesbijka

Sneak-Peak o rodzinie Amelii

Amelia dorastała wraz z rodziną i dwójką innego rodzeństwa. Ma starszą siostrę, Delilah, modelkę i jej starszego brata, Dimitri, aktora i modelkę. Amelia patrzy na Cindy Crawford jako na modelkę, gdy dorastała z rodziną.

Walka z anoreksją

Życie Amelii przed kamerą nie jest tak łatwe, jak się wydaje. Na 1 st W kwietniu 2018 r. Amelia zamieściła na Instagramie długi post, w którym ujawniła niedawną walkę z anoreksją.

Spodoba ci się również: Manuela Arbelaez żonaty, mąż, chłopak, randki i wartość netto

Udostępniła dwa zdjęcia bikini, pierwsze w kolorze czerwonym, a drugie w bieli, aby pokazać, jak zmieniła się sylwetka jej ciała w ciągu jednego roku. Wyjawiła, że ​​wraca do zdrowia po zaburzeniach odżywiania. Amelia napisała, że ​​niedawno zdiagnozowano u niej również chorobę autoimmunologiczną, która atakuje tarczycę zwaną chorobą Hashimoto. Powiedziała jednak, że teraz jest znacznie lepsza.

Rok, w którym się urodziła!

Amelia Gary Hamlin urodziła się 13 czerwca 2001 roku w Los Angeles w Kalifornii.

Wzrost.

Jak na wiki, stoi na wysokości 5 stóp i 9 cali, co jest idealną wysokością dla jej kariery modelki.

Graduation & NY Dreams Chase!

Amelia ukończyła liceum w czerwcu 2019 roku. Zdjęcie można zobaczyć na Instagramie jej mamy. Lisa udostępniła również w tym roku zdjęcie Amelii na balu maturalnym. Zawiera podpis Dumna mama. Ale niewiele wiedziała, musiała pożegnać się z córką w nadchodzących dniach. W sierpniu Amelia opuściła Zachodnie Wybrzeże i udała się do Nowego Jorku na studia uniwersyteckie. Lisa obdarzyła swoją samotnością swoją historię na Instagramie i określiła ją jako Syndrom pustego gniazda .

Jaka jest wartość netto Amelii?

Od 2021 r. Amelia zarobiła około 5 milionów dolarów netto. Jej aspirująca kariera modelki i obecność w mediach społecznościowych pomogły jej zgromadzić fortunę.

Zalecane