blog

Abby Martin Wiki, żonaty, mąż, chłopak, randki, romans, rodzina

Wyobraźmy sobie rosyjskie wojsko, kryzys na Ukrainie i program telewizyjny pod bezpośrednią rosyjską siecią krytykującą działania militarne Rosji jako niepotrzebną brutalną interwencję wojskową. Wszystko to urzeczywistniło się, gdy lśniąca w obronie reporterka Abby Martin przeciwstawiała się linii partii Kremla swoimi śmiałymi oświadczeniami. Odwróciła uwagę wszystkich od zwykłych wiadomości, kiedy ogłosiła, że ​​ma coś do powiedzenia przed zakończeniem programu.

  Abby Martin Wiki, żonaty, mąż, chłopak, randki, romans, rodzina

Odwróciła uwagę wszystkich od zwykłych wiadomości, kiedy ogłosiła, że ​​ma coś do powiedzenia przed zakończeniem programu. Ku zaskoczeniu wszystkich, wygłosiła bezpośrednią i szczerą opinię, w której pokazała swoje umiejętności walki o wolność, a jej szczególny wysiłek został zarówno gorąco oklaskiwany, jak i ostro krytykowany z wieloma kontrowersjami.

Kariera i postęp:

Karierę rozpoczęła jako korespondentka RT America. Później prowadziła swój program „Breaking the Set”.

Poza gospodarzem jest także artystką i aktywistką. Później założyła „Media Roots” dla dziennikarstwa obywatelskiego. Poza tym kilka razy zaangażowała się w film dokumentalny. Jeden z projektów był współreżyserowany przez nią, zatytułowany „99% The Occupy Wall Street Collaborative Film” w 2013 roku.

Obecnie pracuje jako prezenterka śledczego programu informacyjnego „The Empire Files” w sieci satelitarnej teleSUR English i YouTube.

Ile ma wartość netto Martina?

Martin nigdy nie podawał publicznie swojego dokładnego statusu finansowego, jednak jej historia twórczości medialnej ma dobry rekord. Pracowała w najlepszych sieciach telewizyjnych, więc naturalnie ma dobrą sytuację finansową i solidną wartość netto.

Chłopak z liceum!

Martin nigdy nie zdecydowała się na karierę dziennikarza medialnego. Wciąż była w więzach, dopóki jej chłopak z liceum nie zdecydował się wstąpić do wojska. Podobny chłopak został wcielony do wojska po atakach z 11 września 2001 roku.

Nigdy nie była zadowolona z tej decyzji, ponieważ duet wciąż się spotykał, a odległość mogła wpłynąć na ich związek. Cytowała w jednym ze swoich wywiadów

„Nie chciałem, żeby szedł na wojnę, nie mówiąc już o walce w jednej”.

Dodaje dalej,

„Zacząłem krytycznie pytać »Co się naprawdę dzieje?«”.

Nikt wtedy nie przypuszczał, że ten incydent zaintryguje w niej drastyczną zmianę, która zaowocuje w dziennikarstwie. Po wydarzeniu zaszyła głębokie zainteresowanie mediami.

Umawiasz się z kimś w tajemnicy?

Bez jakichkolwiek pozorów informacji o jej osobistych sprawach, jej randkowe sprawy wciąż pozostają przedmiotem tajemnicy. Nawet jeśli jest mężatką i ma męża, nie ma oficjalnych wiadomości i ogłoszeń dotyczących jej statusu związku.

Jednak jej życie randkowe nie może umknąć mediom, ponieważ niewiele jej zdjęć na Instagramie przedstawia inną stronę.

Niektóre z jej postów pokazują jej przywiązanie do producenta i współscenarzysty „Empire Files” Michaela Prysnera. Kto wie? Może próbować romansować lub po prostu pokazać uprzejmy gest w kierunku współautora. Cokolwiek może być przyczyną takich postów, ewidentnie dodaje trochę pikanterii jej statusowi związku.

Jej krótka biografia:

Abigail Suzanne Martin, krótko znana jako Abby Martin, urodziła się 6 września 1984 roku w Oakland w Kalifornii (USA). Wychowała się w Pleasanton w Kalifornii. Otrzymała wczesną edukację w Amador Valley High School, a dalszą edukację na Uniwersytecie Stanowym w San Diego. Ukończyła studia licencjackie z politologii i hiszpańskie. Jej wzrost to 5 stóp i 5 cali. Miała brata o imieniu Robbie Martin.

Zalecane