blog

Abby Miller Wiki, Wiek, Żonaty, Chłopak, Rodzina, Wzrost, Filmy

Amerykańska aktorka ma kilka wymiarów: aktorstwo, pisanie i śpiew. Specjalizuje się we wszystkich aspektach rozrywki. Abby Miller to zdrowa paczka, ale lepiej znana z bycia aktorką i jej powracającą rolą w Justified as Ellen May. Elitarna osobowość w branży reklamowej wstrząsnęła fanami, grając główną rolę w „The Sinner” w 2017 roku.

 Abby Miller Wiki, Wiek, Żonaty, Chłopak, Rodzina, Wzrost, Filmy

Kariera i życie zawodowe:

Absolwentka University of Nebraska-Lincoln specjalizowała się w teatrze i przeniosła się do Los Angeles, aby kontynuować karierę filmową. Marzyła o przeprowadzce do Nowego Jorku, ale jej koledzy przekonali ją, by została w LA, by móc pracować przy filmach. Aktorka, zanim pojawiła się w filmach, założyła zespół folkowo-popowy z Jen Trani o nazwie „Jen and Abby”. Duet wydał „Cannot Rearrange” jako swój debiut CD, ale później pojawiła się w Gilmore Girls w 2005 roku.

Po pojawieniu się w małych rolach w 2007 roku „Veronica Mars” i „Cavemen”, w 2010 roku zdobyła rolę Dorothy w Mad Men. Ale złamała klątwę po tym, jak została obsadzona jako powracająca rola Ellen May w przebojowym serialu FX „Uzasadniona” gdzie otrzymał 16 odcinków na jej koncie. W 2017 roku zagrała rolę Caitlin Sulivan w „Grzeszniku”. Po próbach na tak wielu polach można śmiało powiedzieć, że odnalazła swoje prawdziwe ja w filmach.

Czy Abby ma chłopaka, czy jest mężatką?

Utalentowana aktorka trafiła do Hollywood po przejściu przez szeregi teatralne. Utrzymywała granicę między życiem osobistym a zawodowym i nie ujawniła absolutnie nic o swoim profilu randkowym.

Ellen May z „Justified” unika wszelkich obiektywów aparatu i nie została zauważona z żadnym facetem. Trudno wyciągnąć jakiekolwiek wnioski, gdy ktoś prowadzi sekretne życie, podobnie jest z Abby, ponieważ byłoby za wcześnie, aby spekulować, że jest mężatką i ma męża.

Jednak piękna amerykańska aktorka ujawniła w wywiadzie dla newsburner.com, że jej typowym dniem będzie spacerowanie z psem z „Her Manem”, wypicie kawy o poranku i zakończenie nocy wspaniałym jedzeniem i winem z nim.

Nie wspominając imienia „Her Man”, ujawniła, że ​​jest w żywym związku ze swoim chłopakiem. Również w wywiadzie w kwietniu ujawniła również, że niedawno się z nim przeprowadziła. Teraz pracują nad tym, aby ich dom stał się domem. Wygląda na to, że są teraz gotowi do życia.

W związku lub nie, nie powstrzyma to ludzi przed zakochiwaniem się w niej, ponieważ daje przebłyski swojego zabójczego wyglądu i umiejętności na ekranie. Zapalona piosenkarka powiedziała również, że wypadek, który doprowadził ją do Jen, jest najszczęśliwszym wypadkiem w jej karierze, a także zachęcił fanów, aby posłuchali jej na iTunes.

Krótkie życiorys i rodzina Abby:

Według źródeł wiki, aktorka, która jest w połowie lat 30. urodziła się z imieniem Abigail Miller w Clay Center Nebraska w Stanach Zjednoczonych. Do tej pory nie ujawniła swoich rodziców, ale wspomniała, że ​​ma w rodzinie troje rodzeństwa, które jest bardzo zbliżone wiekiem i obecnie mieszka w LA.

Ujawniła, że ​​gdy miała zaledwie 12 lat, granie przed rodziną i przyjaciółmi sprawiło, że zdecydowała się zostać aktorką. Aktorka ma przyzwoity wzrost i szczupłą sylwetkę. Posiada obywatelstwo amerykańskie i należy do rasy białej.

Zalecane