blog

ABC Linsey Davis Wiki: ślub, mąż, dziecko, pensja, wiek, wartość netto

Linsey Davis to amerykańska reporterka uhonorowana dwiema nagrodami „Emmy” oraz regionalną nagrodą Edwarda R. Murrowa. Davis jest bardziej znana ze swojej pracy jako autorka bestsellerowej książki dla dzieci Świat się obudził.

 ABC's Linsey Davis Wiki: Wedding, Husband, Baby, Salary, Age, Net-worth

Zdjęcie: Linsey's Instagram .

Oprócz błogiego małżeństwa para bierze udział w maratonach charytatywnych i woli biegać dla ich dobrego samopoczucia. Uczestniczyli w maratonie biegowym Hampton Beach w New Hampshire w 2018 roku, którego motto brzmiało „Żyj za darmo lub zgiń!” Razem para zostaje pobłogosławiona pięcioletnim dzieckiem o imieniu Ayden. Na jej Instagram post z 6 lutego 2018 napisała, że ​​Ayden jest jej prawdziwą inspiracją do pisania książek.

Czytać o: Siostrzeniec Tommy Wiek, żona, ślub, wartość netto

Ile zarabia Linsey Davis?

Szacunkowa wartość netto nagradzanej prezenterki telewizyjnej wynosi 14 milionów dolarów od 2021 roku. Osobowość telewizyjna otrzymuje lukratywne wynagrodzenie dzięki swojej profesjonalnej karierze dziennikarskiej od 2001 roku.

Uczyć się o: Jamie Mazur Wiki, Job, Net Worth | Fakty dotyczące byłego narzeczonego Alessandry Ambrosio

Według Szklane drzwi , korespondent ABC zarabia średnio od 99 000 USD do 107 000 USD, a ponad dziesięcioletnia kariera Linsey w audycji nieuchronnie zwiększa jej zarobki.

Możesz polubić: Joey Salads Wiki, wiek, dziewczyna, wesoły, wzrost, wartość netto

Krótki życiorys

Linsey urodziła się w Pensylwanii i dorastała w New Jersey z rodzicami i starszą siostrą. Co roku obchodzi swoje urodziny 21 października, ale jej rzeczywisty wiek jest oddzielony od jej biografii. Jest Afro-Amerykanką z pochodzenia etnicznego i cieszy się przyzwoitym wzrostem.

Linsey uzyskała licencjat z psychologii na renomowanym Uniwersytecie Wirginii oraz tytuł magistra ze specjalizacją w komunikacji na Uniwersytecie Nowojorskim. Jest członkiem National Association of Black Journalists oraz Alpha Kappa Alpha Sorority, Inc.

Linsey Davis rozpoczęła karierę jako reporterka. W latach 2001-2003 była reporterką WJRT-TV, stacji należącej do ABC we Flint w stanie Michigan. Później Davis dołączył do ABC News jako korespondent. Relacjonuje artykuły dla World News, Good Morning America, 20/20 i Nightline od 2007 roku do tej pory.

Zalecane