blog

Acacia Brinley Wiki: Wiek, Wzrost, Rodzina, Chłopak, Zaręczyny, Ciąża, Dziecko

Piękno związku nie polega na fizycznym wyglądzie pary, ale na tym, jak wyrozumiali i wspierają się nawzajem. Piosenkarka pop, Acacia Brinley, z pewnością jest oszałamiającą pięknością, ale to, co sprawiło, że jej związek jest stabilny, nie jest czymś namacalnym. Matka dziecka zbudowała nierozerwalną więź ze swoim przyszłym mężem dzięki ogromnej wierze i miłości.

  Acacia Brinley Wiki: Wiek, Wzrost, Rodzina, Chłopak, Zaręczyny, Ciąża, Dziecko

Jej romans z chłopakiem gitarzysty!

Acacia łączy błogi związek z chłopakiem, Jairusem Kerseyem, słynnym piosenkarzem rockowym. Duet zaczął się spotykać w 2015 roku i poszedł o krok dalej, zaręczając się rok później. W jednym z filmów na Youtube z 21 maja 2018 r. ujawniła, że ​​jest zaręczona ze swoim chłopakiem. Jak pokazano na filmie, Jairus zaproponował jej, aby została jego życiową partnerką i poślubiła go. Film zawierał również ceremonialny harmonogram, który nazwali jako wieczór panieński.

Przeglądaj to: Ruby Modine Wiki, Chłopak, Rodzice

Krótko po zaręczynach aktorka zaszła w ciążę i w 2017 roku powitała swoją córeczkę, Brinley Kersey, która dodała więcej zapachu do ich związku.

Odkąd para została rodzicami pięknej córki, fani zaciekawili się ich planami małżeńskimi. Ale wydaje się, że nie tylko zwolennicy są podekscytowani; sama aktorka napisał w poście na Instagramie, że „Ona nie może się doczekać, kiedy go poślubi”.

Podobnie Acacia ma teraz stabilne życie osobiste, ale w przeszłości natknęła się na kilka nieudanych związków. Wcześniej spotykała się z Michaelem Cliffordem, Samem Pottorffem i gitarzystą Bennem Suede, ale żaden z romansów dla niej nie działał.

Przeczytaj to: Adam DeVine Dziewczyna, Żona, wesoły, Wartość netto

Żonaty ze swoim chłopakiem gitarzystą

Akacja szybko podzieliła się ślubami z narzeczonym. Po roku witania dziecka duet pobrał się w kwietniu 2018 roku w obecności ogromnej masy rodziny, krewnych i przyjaciół. Dając wgląd w swój ślub, opublikowała swoje zdjęcia ślubne na Instagramie i ujawniła swój stan cywilny 22 kwietnia 2018 r.

Po kilku miesiącach Acacia ujawniła, że ​​spodziewa się drugiego dziecka. Później we wrześniu 2018 r. powitali swoją kolejną córeczkę i nie przegapili historii jej porodu na Instagramie.

Akacja i jej mąż z dziećmi (fot.: Instagram)

Od teraz szczęśliwe małżeństwo rozkoszuje się życiem ze swoimi dziećmi i dzieli szczęśliwy moment z miłością, szacunkiem i uprzężą.

Kariera i wartość netto

Od najmłodszych lat pasjonująca się śpiewaniem, Acacia zaczęła występować w swojej rodzinnej grupie „Vocal Variation” od 2010 roku. Następnie rozwinęła swój talent wokalny, zostając członkiem zespołu „ Akwarela .’ Otrzymała również oferty na niektóre projekty modelarskie.

Zajmuje się również aktorstwem i jest najbardziej znana z „ Flhaunt (2015), Kolejny dzień w raju ” (2018) i „ Amerykański Szatan (2017). Stworzyła swój kanał na YouTube’ akacja ’ 1 czerwca 2008 r., gdzie zamieszcza kilka filmów o stylu życia.

Może ci się to spodobać: Carel Struycken Net Worth, Rodzina, Żonaty, Narodowość

Jako całość, Acacia odniosła sukces, osiągając niezwykłą karierę zawodową. Nie ujawniła jeszcze dokładnych szczegółów swojego statusu finansowego, ale patrząc na jej popularność, można spekulować, że prowadzi wyrafinowane życie.

Jej rodzina i rodzeństwo

Acacia zawsze otrzymywała wsparcie swojego ojca Richarda Clarka, fotografa i matki Melissy Clark. Mówiąc o jej rodzeństwie, ma siostrę Maelie (adoptowaną) i dwóch starszych braci, Peytona i Keegana, którzy są jej bardzo drodzy. Jej brat Peyton jest również znanym aktorem.

Krótki życiorys i Wiki

Acacia urodziła się 22 października 1997 roku w Bostonie, MA. Ma na imię Acacia Brinley Clark, a obecnie ma 21 lat. Jest dziewczyną z Wagi o białym pochodzeniu etnicznym. Ma wysoką wysokość 5 stóp i 9 cali.

Zalecane