blog

Action Bronson Wiki: żona, dziewczyna, dzieci, wartość netto

Ariyan Arslani jest raperem i gwiazdą amerykańskiej telewizji, znanym pod pseudonimem Action Bronson. Urodzony w Nowym Jorku artysta muzyczny słynie z piosenki Baby Blue. Action znany jest z nieskazitelnych i skandalicznych tekstów. Oprócz kariery rapera, Action jest także gospodarzem i wystąpiła w słynnym programie telewizyjnym F * ck, That's Delicious. Przywołuje swoją wartość netto ze swojej kariery jako raper i osobowość telewizyjna.

 Action Bronson Wiki: żona, dziewczyna, dzieci, wartość netto

Ile jest warte netto Action Bronson?

Amerykański raper Action Bronson zgromadził majątek netto w wysokości 7 milionów dolarów. Swoją wartość netto czerpał z kariery w przemyśle muzycznym. Na polu muzycznym działa od 2008 roku i wydał liczne albumy, które przyczyniły się do gromadzenia fortun. Action Bronson zarabia też na swoim kanale YouTube od 3000 do 48 700 USD.

Oprócz swojej kariery w rapowaniu, Action wezwał bogactwo jako gwiazda telewizji reality, gospodarz i szef kuchni. Wraz z J. Cole'em, Kendrickiem Lamarem i raperem Eminemem udał się na krótką wycieczkę po Australii, RPA i Nowej Zelandii. Pracował jako gospodarz serii internetowej poświęconej jedzeniu, zatytułowanej Kurwa, to jest pyszne . Akcja działała również przy wieczornym talk show o jedzeniu „” Akcja bez tytułu Bronson Show '', które pomogły mu zarobić znaczną fortunę.

W tej chwili Action ma wiele zaplanowanych tras muzycznych na całym świecie. 26 maja 2018 roku wystąpił na Summer Camp Music Festival 2018 w Chillicothe, IL.

W młodym wieku pracował w restauracji swojego taty. W wieku 15 lat Action pracował w Key Foods zaopatrując półki sklepowe. Podczas pracy w restauracji swojego taty złamał nogi po tym, jak poślizgnął się na mokrej podłodze, powodując złamanie nogi. Po tym incydencie kariera Actiona zamieniła się w muzykę.

Action Bronson Dating: Tajemnicza dziewczyna

Action Bronson obnosi się w swoich mediach społecznościowych z przytulnymi ujęciami z tajemniczą kobietą. Od 2015 roku udostępnia zdjęcie kobiety na Instagramie. Ukrył jednak tożsamość damy.

Biorąc wgląd do swojego Instagrama, Action udostępnił piękności zdjęcie 23 maja 2016 r., wspominając jej „królową” w podpisie, co sugeruje, że może się z nią umawiać.

Akcja Bronson dzieli a zdjęcie z możliwą dziewczyną mówiącą o swojej „królowej” (zdjęcie: Instagram)

Akcja często nazywa brunetkę „Wszechświatem” lub „Wiecznością”, co rodzi ważne pytanie, czy jest jego dziewczyną. Ale potwierdzenie ich związku nie nadeszło z żadnej ze stron.

Pozostaje w tajemnicy na temat swojego życia małżeńskiego, ale podobno jest ojcem dwójki dzieci, Eliasza i Hannah. Wytatuował nawet ich imię na klatce piersiowej, a także wspomniał o nich w swoim rapie” 5 minut uderzeń 1 weź rap ”. Ale nie ujawnił jeszcze informacji o swojej żonie i matce swoich dzieci.

W wywiadzie dla New York Magazine wspomniał, że miał dziewczynę podczas pracy w Key Foods w wieku 15 lat.

Krótki życiorys

Urodzony 2 grudnia 1983 roku we Flushing w stanie Nowy Jork, Action Bronson urodził się jako Ariyan Arslani. 34-letni Action wychowywał się w mieszanej rodzinie etnicznej, albańskim muzułmańskim ojcu, restauratorze i amerykańskiej żydowskiej matce Glorii. Po rozwodzie rodziców zaczął pracować w restauracji ojca. Stoi na wysokości 1,67 metra (5' 6') zgodnie z wiki. Przez krótki czas uczestniczył w programie kulinarnym Art Institute of New York City.

Zalecane