blog

Adam Duritz żonaty, żona, dziewczyna, randki, pochodzenie etniczne i wartość netto

Amerykański muzyk, autor tekstów, producent muzyczny i producent filmowy, który jest lepiej znany ze swoich postaci jako frontman i wokalista zespołu rockowego „Counting Crows”, którego jest członkiem i głównym melodyjnym katalogiem ich piosenek. on jest Adamem Duritzem. Urodził się w Baltimore w USA dla swoich rodziców 1 sierpnia 1964 roku i dorastał wraz z rodzicami. Mężczyzna pochodził z Amerykanina, więc posiadał także obywatelstwo amerykańskie.

 Adam Duritz żonaty, żona, dziewczyna, randki, pochodzenie etniczne i wartość netto

Kariera i zawód:

Facet śpiewał dla Davida Immerglucka w latach 90., a później założył krótkotrwały zespół rockowy o nazwie „The Himalayans” w latach 90., a później w 1993 roku w końcu zobaczyli kreacje solidnego zespołu rockowego „Counting Crows”. Weszli w światło reflektorów, wypuszczając na rynek swój pierwszy album „August” i „Everything After” 1993, z którego zrodził się przebój „Mr. Jones”. Sprzedali ponad 20 milionów kopii albumów na całym świecie i zdobyli nominacje do Oscara w 2004 roku za singiel „Przypadkowo w miłości”, który do tej pory był dodawany do filmu animowanego „Sherk2”. Facet jest ostatnio głównym wokalistą i autorem piosenek zespołu „Counting Crows”, a także był sędzią podczas 10. dorocznej nagrody „Liberty Music Award”, aby zachęcić artystów liberty do kariery.

Wartość netto, majątek i wynagrodzenie:

Słynny amerykański piosenkarz i autor tekstów, Adam Duritz, ma szacowaną wartość netto na 40 milionów dolarów i zawsze był na wysokim poziomie i dostaje ogromne wynagrodzenie dzięki piosenkom, tekstom, występom na scenie i producentowi filmowemu. Będąc popularnym i odnoszącym sukcesy wokalistą zespołu i autorem tekstów, nie ma wątpliwości, że facet ma ogromne pieniądze i zarobki. Jest bardzo bogatym celebrytą, podczas gdy facet sprzedał również swój dom z 5 łóżkami i 5 łazienkami w Kalifornii w 2004 roku za 2,25 miliona dolarów, a później kupił dom z 6 łóżkami i 8679 stóp kwadratowych w Los Angeles za około 3,8 miliona dolarów, a także ma wiele drogich samochodów. Facet zasadniczo inwestuje w nieruchomości, a także robi film. Wygląda więc na to, że jest bardzo bogatym celebrytą, ale facet jest dokładnie z pochodzenia aszkenazyjsko-żydowskiego.

Żona, dziewczyna, randki i życie osobiste:

Adam Duritz nie jest żonatym facetem bez znanej żony. O wiele więcej z was, kobiet, może mieć duże nadzieje na umawianie się z tym mężczyzną, a my powiemy, że powinnaś, ponieważ wygląda na to, że nie ma wokół niego żadnej kobiety, którą możemy znaleźć jako jego dziewczynę. Facet po raz pierwszy spotykał się z Jennifer Aniston w 1995 roku, pary były razem publicznie od maja do września roku, a później zerwały swoje relacje. I zaczął spotykać się z inną pięknością o imieniu Courteney Cox, pary datowane były do ​​1997 roku i po tym, jak nie widziano ich razem. Później facet widziany również razem z Moniką Potter i Samanthą Mathis i niestety ich relacje również nie układały się idealnie i kilka chwil później zerwały stosunki. Poinformowano również, że ma spotykać się z Emmy Rossum od 2009 do do końca, ale na wiki nie ma jeszcze żadnego sprawozdania ze ślubu. Tak wiele spekuluje się również, że Duritz ma preferencje seksualne geja, ale to rzekomo głosi, że nie ma mocnych dowodów, które można by uznać za prawdziwe, ponieważ dopóki sam nie powie, czy jest gejem, czy nie, nie jest to naszym zdaniem do zrobienia.

Wiek, biografia i fakty:

52-letni amerykański osobowość muzyczna Adam Duritz stoi przy 6 stopach 0 calach i atrakcyjnej sylwetce z zadbanym i dobrze udekorowanym ciałem w kształcie sześciopaku. Powodem jej sprawności jest codzienny trening i zbilansowana dieta. Jest również bardzo w kontakcie z portalami społecznościowymi, takimi jak Twitter i Instagram, pomaga poznać więcej biografii i szczegółów na jego temat.

Zalecane