blog

Adam Hagenbuch Wiki, wiek, urodziny, żonaty, żona, dziewczyna, wesoły

Wygląd może czasami być mylący, na przykład Adam Hagenbuch, który jest obdarzony niesamowitym wyglądem i urokiem, ale do tej pory nie był w żadnym związku. Nie do wiary! Uwierz w to. Aktor „Fuller House” jest utalentowanym artystą i dzieli ekran z takimi współczesnymi gwiazdami, jak Jodie Sweetin. Aktor, który wcielił się w niektóre z ekscytujących ról w filmie, ujawnił, że Jodie Sweetin jest jego celebrytą, ale nie spotyka się w prawdziwym życiu.

 Adam Hagenbuch Wiki, wiek, urodziny, żonaty, żona, dziewczyna, wesoły

Kariera i postęp:

Adam Hagenbuch jest znanym aktorem i pisarzem, znanym z roli Jimmy'ego Gibblera w serialu telewizyjnym „Fuller House”. Zdobył rolę regularnie w serialu w sezonie 3 po tym, jak zdobył powracającą rolę w serialu w sezonie 2.

Oprócz tego Adam brał udział w filmach takich jak „The Perks of Being A wallflower” u boku Emmy Watson w 2012 roku. Zagrał również Ashtona Kutchera w oryginalnym filmie „Brittany Murphy”.

Adama można zobaczyć w powtarzających się rolach w „Switched at Birth” oraz w programach komediowych NBC „Trial & Error” i „Undateable”.

Czy Adam Hagenbuch jest żonaty?

Adam jest gorącym aktorem, który zdobył milion serc i rządzi nimi. Ma wiele dziewczyn, które się w nim podkochują i całkowicie go podziwiają. Aktor „Fuller House” ma doskonały seksapil, co sprawia, że ​​każda fanka go uwodzi. Wszyscy fani Adama są ciekawi jego romansów i szczęśliwej dziewczyny, na którą patrzy. Więc znalazł tego jedynego? Dowiedzmy Się!

Jednak „Fuller House” otworzył się na swoje życie zawodowe i doświadczenie w mediach wydaje się być całkowicie powściągliwym charakterem, jeśli chodzi o randki. Wygląda na to, że nie chce, aby paparazzi i światło reflektorów ingerowali w jego życie osobiste. Aktor nie otworzył się jeszcze na temat swojej dziewczyny, a nawet żony (jeśli ją ma). Jego życie miłosne nie trafiło jeszcze na pierwsze strony gazet, co oznacza, że ​​albo tego nie chce, albo nie ma takich wiadomości.

Cóż, choć Adam nie znalazł jeszcze tego w swoim życiu, jak każdy zwykły fanboy faceta z innymi dziewczynami. 12 października 2017 r. ujawnił, że jest całkowicie zakochany w swojej ekranowej partnerce, Jodie Sweetin, która wcieliła się w rolę Stephanie Tanner.

Adam Hagenbuch ze swoją ekranową partnerką i sympatią, Jodie Sweetin (źródło zdjęcia: Instagram Adama)

Adam Hagenbuch, wesoły?

Ponieważ aktor nie powiedział jeszcze o swoim związku, ludzie zakładają, że jest gejem. Widzowie są bardziej podejrzliwi co do jego seksualności, ponieważ doskonale przedstawia na ekranie rolę geja w telewizyjnym sitcomie „Fuller House”.

Jednak założenie to nie może być traktowane poważnie, ponieważ aktor nie potwierdził jeszcze seksualności.

Krótkie życiorys Adama:

27-letni Adam Hagenbuch urodził się i wychował w Addison w Teksasie w 1991 roku, co roku 23 stycznia obchodzi urodziny. Ukończył Trinity Christian Academy i od najmłodszych lat interesował się aktorstwem. Adam zagrał rolę Romea w przedstawieniu Romea i Julii w Carnegie Mellon School of Drama.

Adam, który jest nazywany swoim pseudonimem, Hagenboo nie otworzył się na temat swoich rodziców i rodzeństwa w żadnych źródłach wiki. Przystojnie wyglądający aktor bez wątpienia zachował swoją sylwetkę i ma 6 stóp wzrostu.

Zalecane