blog

Adam Jamal Craig Żonaty, Dziewczyna, Kawaler, Rodzina, Wartość netto, Wzrost

Jego fani wciąż drapią się po głowach, jak ten aktor z tak dużym potencjałem i obietnicą ma raczej rozczarowującą karierę. Adam Jamal Craig to amerykański aktor, który zadebiutował w 2006 roku w The O.C. Właściciel HyperHerd Inc. jest tajemniczy, ale jego życie osobiste, ale prawdopodobnie jest samotny, aby ucieszyć swoją bazę fanów.

 Adam Jamal Craig Żonaty, Dziewczyna, Kawaler, Rodzina, Wartość netto, Wzrost

Kariera i postęp:

Amerykański aktor zadebiutował w 2006 roku, gdy wystąpił w 22. odcinku The O.C. jako Jack. W 2007 roku wcielił się w rolę Rolanda, aw 2009 roku w przeboju The Office. Adam, który ukończył Webster University jest znany z kreatywnych zdolności aktorskich i otrzymał brawa za rolę w NCIS: Los Angeles w 2009 roku, gdzie miał szansę na udział w składzie gwiazd, takim jak Chris O'Donnell, Daniela Ruah , Barrett Foa , oraz Linda Hunt żeby wymienić tylko kilka.

Ale po odegraniu roli producenci skreślili go z serialu i zakończyli karierę w NCIS: Los Angeles w pierwszym sezonie. W 2011 roku dostał niewielką rolę w „In Time”. Adam prowadzi również małą firmę informatyczną HyperHerd Inc.

Ile jest warte netto Adama?

Najmłodszy członek zespołu NCIS zarabia dzięki filmom i rolom w programie telewizyjnym. Aktor, który wcielił się w małe role w Las Vegas, Heroes i Crossing Jordan, wezwał wartość netto około 500 000 dolarów.

Czy on się spotyka? A co z plotkami, że jest gejem?

Gwiazda NCIS: LA woli żyć z dala od światła mediów i nie ma też oficjalnego Twittera. Tyle jego życia rodzinnego i osobistego jest pod zasłoną.

Na razie nie ujawnił się publicznie, czy jest żonaty, czy nadal jest samotny. Mieszka na niskim profilu randkowym i rzadko spotyka się z jakąkolwiek dziewczyną.

Jego brak aktywnego profilu randkowego i rzadkie publiczne występy sugerowały spekulacje, że może być gejem. Ale O.C. aktor nie przejmuje się plotkami i unika pytań o swoją orientację seksualną.

Obecnie ratuje swoją karierę jako aktor i wskrzesza go jako aktorski talent. Jest zajęty, aby nadać nową przewagę swojej wiarygodności aktorskiej.

Ale wygląd i urok, który posiada, aż trudno uwierzyć, że nie ma dziewczyny. Aktor po trzydziestce z pewnością szukałby stabilnego związku i założyłby rodzinę z żoną.

Krótka biografia Adama:

Adam Jamal Craig urodził się jako Amerykanin, a swój pierwszy oddech wziął 3 września 1981 roku, czyli ma 35 lat. Lubi świętować swoje urodziny w typowy, kameralny sposób z bliskimi przyjaciółmi i rodziną. Adam należy do pochodzenia afroamerykańskiego i posiada obywatelstwo amerykańskie. Ma wysoki wzrost około 6 stóp i utrzymuje zdrową sylwetkę.

Zalecane