blog

Adam Rippon Wiki: Taniec z gwiazdami, wesoły, chłopak, wartość netto, fakty

Amerykański łyżwiarz figurowy Adam Rippon szturmem wszedł na scenę Dancing With the Stars: Athletes Season 26 w dniu 21 maja 2018 roku, zdobywając trofeum Mirrorball wraz ze swoją partnerką taneczną Jenną Johnson. Jest pierwszym gejem, który wygrał słynny serial telewizyjny o konkursie tańca. Adam jest także zawodowym sportowcem i brązowym medalistą olimpijskim Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2018.

 Adam Rippon Wiki: Taniec z gwiazdami, wesoły, chłopak, wartość netto, fakty

Adam wychodzi jako wesoły!

Adam otwarcie ujawnił się jako wesoły w wywiadzie dla magazynu w 2015 roku. Według NBC nie chciał szczegółowo określać swojej seksualności. Powołał się jednak na wartość, której nauczyła go matka. Określając swoją seksualność, powiedział:

„Bycie gejem nie definiuje mnie. To, co mnie definiuje, to to, czego zawsze uczyła mnie moja mama: traktować wszystkich z szacunkiem, zawsze ciężko pracować i być uprzejmym”.

Niedawno, 9 lutego 2018 r., Adam był widziany przypieczętowując pocałunek w policzek innego homoseksualnego sportowca, Gusa Kenworthy'ego podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2018. Cóż, nie zdefiniował ich związku. Jednak obaj byli szczęśliwi, robiąc razem przytulne ujęcie. Ponieważ Adam otwarcie ujawnił się jako wesoły, rzeczywiście nie ma żadnych dziewczyn.

Związek Adama: znajduje chłopaka?

Łyżwiarz figurowy, Adam oficjalnie ogłosił swój związek na Instagramie 2 kwietnia 2018 r. Przesyłając zdjęcie bez koszuli ze swoim fińskim chłopakiem Jussi-Pekką Kajaalą, Adam ujawnił swoje sekretne życie miłosne, które trwa od siedmiu miesięcy.

Para gejów poznała się za pośrednictwem aplikacji randkowych Tinder. W wywiadzie dla Extra TV 11 maja 2018 r. Adam powiedział, że jego chłopak nadal mieszka w Finlandii, ale planuje się stamtąd wyprowadzić.

Wcześniej trafiał na pierwsze strony gazet ze swoim ówczesnym chłopakiem. W jednym z odcinków Wywiad z Jessem Caglem, Adam zdradził o swoim poprzednim związku. Jak powiedział w wywiadzie, zakończył ich dwuletni związek na igrzyskach olimpijskich.

Życie rodzinne Adama

Adam jest najstarszym synem Kelly i Ricka Ripponów. Wraz z sześciorgiem rodzeństwa wychowywał się w Scranton. Jego ojciec jest prezesem Netrastar, a także pracował w WNEP-TV. Rick jest także właścicielem firmy szkolącej wydziały policji.

Łyżwiarz figurowy często udostępnia zdjęcie członka swojej rodziny w mediach społecznościowych. Wcześniej 15 maja 2017 r. Adam udostępnił swoje zdjęcie swojej mamie, życząc jej z okazji Dnia Matki. Również w podpisie wymienił ją jako swoją bohaterkę.

Zalecane