blog

Adam Rothenberg Wiki: żonaty, partner, związek, wartość netto, rodzina

Adam, dzięki swojemu zaangażowaniu w telewizji, filmach i teatrze, większość swojej wartości netto czerpał z osiągnięć aktorskich. Wśród jego filmów „Mad Money” jest jednym z jego największych hitów. Film zarobił 26,4 mln dolarów w kasie przy budżecie 22 mln dolarów. Rothenberg jest również znany z roli w amerykańskim dramacie Tennessee. Film zarobił 16 100 dolarów w kasie. Przechadzał się z miłością swojego życia i swoją karierą ramię w ramię. Relacje między Adamem a jego dziewczyną Charleen Rothenberg z dnia na dzień zacieśniają się.

 Adam Rothenberg Wiki: żonaty, partner, związek, wartość netto, rodzina

Związek z dziewczyną; Randki irlandzkiej aktorki

Adam Rothenberg przechadza się z miłością swojego życia obok swojej kariery. Relacje między Adamem a irlandzką aktorką Charleen Rothenberg zacieśniają się z dnia na dzień.

W rozmowie z Niezależny Magazyn z 13 maja 2018 r. Charlene oznaczyła amerykańskiego aktora Adama Rothenberga jako niesamowitego partnera, którego kiedykolwiek spotkała. Aktorka udzieliła wywiadu po wakacjach z Adamem o godz Błękitna Laguna - Akamas.

Adam Rothenberg odwiedza Błękitną Lagunę ze swoją dziewczyną Charlene 6 maja 2018 r. (Zdjęcie: Instagram)

Para cieszy się wspólnym życiem, ale jeszcze się nie ożenił. Charlene nie myślała jeszcze o byciu żoną Adama. Jednak chciałaby mieć dzieci pewnego dnia, zgodnie z Niezależny wywiad. Powiedziała,

„Nauczyłam się, że jestem w tym straszna” – żartuje. „Zawsze myślałem, że będę bardziej „żonaty z dziećmi” niż w rzeczywistości. Nie wiem o małżeństwie, ale chcę mieć kiedyś dzieci i wszystkie „normalne” rzeczy. Nauczyłem się też tego nigdy nie przestajesz uczyć się z miłością i dzięki temu wiele się uczysz o sobie.'

Wcześniej w 2016 roku Adam trafił na pierwsze strony gazet, gdy widziano go przemierzającego ulicę Dublina ze swoją dziewczyną Charlene.

Adam i Charlene McKenna są ze sobą od 2013 roku. Spotkali się na planie Ulica Rozpruwacza . Rzeczywiście, para cieszy się razem ze sobą. Na razie nie spieszą się z dziećmi.

McKenna była wcześniej w związku z irlandzkim aktorem Aidanem Turnerem.

Krótki życiorys

Adam Rothenberg urodził się jako Kenneth Rothenberg i Gillian Rothenberg 20 czerwca 1975 r. w Tenafly, New Jersey. Pochodzenie żydowskie wywodzi ze swojej rodziny. Jego ojciec ma żydowskie pochodzenie. Ma pięcioro rodzeństwa, trzy siostry i dwóch braci. Adam ukończył szkolenie aktorskie w studiu aktorskim w Nowym Jorku, zgodnie z wiki.

Zalecane