blog

Adam Shapiro Wiki: aktor, wiek, żona, dziewczyna, sprawy, rodzina, wartość netto

Po latach ekranowych sukcesów wielu aspirujących aktorów decyduje się na przejście po drugiej stronie kamery. Adam Shapiro, amerykański aktor, wyrobił sobie teraz nowe nazwisko jako reżyser filmowy i telewizyjny. Poza karierą rozrywkową ma piękne życie rodzinne, które obejmuje jego żonę Katie Lowes i nowo narodzonego syna Albee Shapiro.

 Adam Shapiro Wiki: aktor, wiek, żona, dziewczyna, sprawy, rodzina, wartość netto

Jego małżeństwo, żona i dzieci:

Adam Shapiro i jego żona, Katie Lowes, złożyli przysięgę małżeńską 23 czerwca 2012 r. w Kent w stanie Connecticut. Para zorganizowała tygodniowy obóz o tematyce „ślubnej”, który obejmował pokaz talentów, taniec, sporty wodne, a następnie sam ślub.

Para obecnie mieszka w Los Angeles. Oprócz pięknej więzi, interesującą częścią ich związku jest to, że Katie wcieliła się w postać swojej dziewczyny w jednym z odcinków „Skandalu” w 2012 roku.

Co więcej, para powitała swoje pierwsze dziecko 2 października 2017 roku. Minęło zaledwie pięć miesięcy odkąd ich syn, Albee Quinn, wkroczył do tego pięknego świata. Para pierwsza ogłoszony jej ciąża w Jimmy Kimmel Live! Pokaz 11 maja 2017, gdzie zaskoczyła publiczność mówiąc:

'To chłopiec! „Mamy zero imion”.

Jego krótka biografia:

Adam Shapiro jest rdzenną Ameryką, która dorastała poza Filadelfią, PA zgodnie z wiki. Młody aktor obchodzi urodziny 24 lutego, ale jego prawdziwy wiek wciąż pozostaje tajemnicą. Shapiro ukończył Uniwersytet Maryland. Przy wysokim wzroście 5 stóp 11 cali (1,8 m) Shapiro należy do rasy białej.

Zalecane