blog

Adam Shulman, Anne Hathaway's Husband Wiki: Rodzina, wartość netto, religia

Adam Shulman czerpał znaczącą część swojej wartości netto ze swojej ręcznie robionej biżuterii James Banks. Współtworzył firmę z projektantem Heidi Nasher Fink. Sprzedają stylową, wysokiej klasy biżuterię. Na ich stronie internetowej znajdziesz różnorodne ręcznie robione naszyjniki i wisiorki wyłożone drogocennymi kamieniami, takimi jak rubiny, szafiry i diamenty. Rentowna firma została założona w 2011 roku. Adam i jego żona powitali swojego małego chłopca, Jonathana Rosebanksa Shulmana w 2016 roku. Następnie, w maju, trzyosobowa rodzina została zauważona w pobliżu Santa Monica w Kalifornii. Przechadzali się ulicą, a Adam niósł na ramieniu swojego dwumiesięcznego syna Jonathana.

  Adam Shulman, Anne Hathaway's Husband Wiki: Family, Net Worth, Religion

Spodziewam się drugiego dziecka

Adam Shulman i jego żona Anne Hathaway wkrótce spodziewają się drugiego dziecka. Para, która jest razem od siedmiu lat, wkrótce rozpocznie nowe życie rodzinne z nowym członkiem.

Ocean 8 aktorka Anne udostępniła zdjęcie swojego brzuszka na Instagramie 24 lipca 2019 r. Zapowiedziała ciążę i zażartowała, że ​​to nie film. Ponadto, dodając kilka historii związanych z jej walkami z ciążą, napisała; ' Dla wszystkich przechodzących przez piekło niepłodności i poczęcia, proszę wiedz, że to nie była prosta linia do żadnej z moich ciąż. '

Czytaj więcej: Lou Holtz Wiki, żona, wartość netto, kariera

Żona Adama Schulmana, Anne Hathaway, z brzuszkiem 24 lipca 2019 r. (Zdjęcie: Instagram Anne)

Ona i Adam mają również syna o imieniu Jonathan Rosebanks Shulman, który wkrótce zostanie starszym bratem w swojej rodzinie. Chociaż data porodu Anne Hathaway i ujawnienie płci dziecka nie zostały potwierdzone, para wydaje się być podekscytowana powiększeniem rodziny z trzech do czterech.

Żona jest sławną aktorką; Dziecko urodzone w 2016 r.

W marcu 2016 roku małżeństwo powitało swojego synka, Jonathana Rosebanksa Shulmana. Chwila pełnej radości dla Adama i Anny. Anne powiedziała, że ​​nauczyła się zarządzać swoim napiętym harmonogramem, aby spędzać więcej czasu ze swoim trzyletnim synem. Następnie dodała, że ​​perspektywa zarówno Adama, jak i jej uległa zmianie w wyniku narodzin ich syna. Rozmawiając z Shape Magazine, powiedziała, że ​​zawsze myślała o tym, aby była zajęta 27/7, ale gdy jej dziecko dorosło, jej mentalność zmieniła się teraz.

W maju 2016 roku trzyosobowa rodzina została zauważona w pobliżu Santa Monica w Kalifornii. Przechadzali się ulicą, a Adam niósł na ramieniu dwumiesięcznego syna Jonathana.

Ciekawe: Elizabeth Chambers Wiki, Ślub, Net Worth

Shulman z żoną Anną Hathaway i synem Jonathanem Rosebanks Shulmanem (zdjęcie: dailymail.co.uk)

Adam poznał aktorkę Annę Hathaway przez ich wspólną przyjaciółkę na festiwalu filmowym w Palms Springs w 2008 roku. Po poznaniu się przez pewien czas i nawiązaniu związku, duet zaręczył się w listopadzie 2011 roku po trzech latach randkowania. Później 29 września 2012 roku ożenił się z Anną w wieku 31 lat na plaży w Big Sur w Kalifornii. W weselu wzięło udział ponad 100 gości, w tym bliscy przyjaciele i rodzina.

Od 2019 roku Adam i jego nagrodzona Oscarem żona Anna cieszą się najlepszym życiem wraz z synem. Para może uczestniczyć w ceremoniach, wydarzeniach na czerwonym dywanie, wernisażach i wakacjach razem jako mąż i żona. Niedawno w marcu 2019 roku para wyszła i cieszyła się czasem w najnowszym luksusowym centrum handlowym w Nowym Jorku.

Ile jest warte netto Adama?

37-letni Adam Shulman ma szacowany majątek na milion dolarów. Znaczącą część swojej wartości netto czerpał ze swojej firmy produkującej ręcznie biżuterię, Jamesa Banksa. Współtworzył firmę z projektantem Heidi Nasher Fink. Sprzedają stylową, wysokiej klasy biżuterię. Na ich stronie internetowej znajdziesz różnorodne ręcznie robione naszyjniki i wisiorki wyłożone drogocennymi kamieniami, takimi jak rubiny, szafiry i diamenty. Rentowna firma powstała w 2011 roku.

Shulman generował również dochody z aktorstwa i produkcji filmu. Choć ma niewiele napisów, jego film z 2015 roku Ricki i Flash udało się zarobić 41,3 miliona dolarów brutto w kasie przy budżecie produkcyjnym wynoszącym 30 milionów dolarów. W pierwszy weekend premiery film zarobił 6,6 miliona dolarów i pojawił się w ponad 1600 kinach. Zarobił też solidny dochód wcielając się w postać, Paul O'Bannon w amerykańskim dramacie telewizyjnym, Amerykańskie sny w 2005.

Możesz cieszyć się: Ennis Esmer Żona, wesoły, żonaty, romans

W 2005 roku zadebiutował w serialu dramatycznym, Amerykańskie sny . W latach 2006-2008 występował w serialach telewizyjnych Zachodnie skrzydło , i w film telewizyjny, Książęta Hazzard: Początek.

Jeśli chodzi o jego żonę, 35-letnią Annę Hathaway, ma zadziwiającą wartość netto 35 milionów dolarów. Swoje fortuny czerpała głównie z kariery amerykańskiej aktorki i piosenkarki. Zarobiła 5 milionów dolarów, grając w filmach, Bądź mądry , oraz Wojny panny młodej , w 2009 roku. Jest jedną z najlepszych aktorek Hollywood swoich czasów i jest najbardziej znana jako zdobywczyni Oscara. Anna jest nie tylko aktorką, ale także rzecznikiem zdrowia psychicznego i obrońcą praw kobiet. Wyraża swoją opinię na wydarzeniach na całym świecie.

W 2016 roku Adam i Anne kupili mieszkanie za 2,55 miliona dolarów w Upper West Side w Nowym Jorku. Mieszkanie o powierzchni 5000 stóp kwadratowych ma kuchnię na świeżym powietrzu. Co więcej, w 2017 roku para kupiła dom w pobliżu Compo Beach w Westport za kwotę 2,8 miliona dolarów. Luksusowy apartament składa się z pięciu sypialni i pięciu łazienek.

Krótki życiorys

Adam Shulman urodził się 2 kwietnia 1981 r. Urodził się jako Adam Banks Shulman, pochodzi z Nowego Jorku. Adam, którego religią jest judaizm, ma narodowość amerykańską i białe pochodzenie etniczne.

W dzieciństwie Adam był wychowywany przez rodziców Marka Shulmana i Jacqueline Banks w Nowym Jorku. Ma 1,77 m wzrostu (5' 9¾'). Zgodnie z wiki, w 2003 roku ukończył studia teatralne na Brown University w Providence, Rhode Island.

Zalecane