blog

Adam Trent Wiki: Wiek, żonaty, żona, dziewczyna, wesoły, rodzice, wartość netto

Adam Trent jest jednym z kompletnych pakietów w branży rozrywkowej dzięki swojej zdolności do rozróżniania okazji do żartów, dzięki którym program jest aktywny ze śmiechu. Jego liczne występy telewizyjne jako maga, komika i piosenkarza sprawiły, że zwrócił na siebie uwagę widzów w każdym wieku. Jest również znany jako pretendent do serii rywalizacji rzeczywistości Wizard Wars.

  Adam Trent Wiki: Wiek, żonaty, żona, dziewczyna, wesoły, rodzice, wartość netto

Profesjonalna kariera

Kiedy Adam miał osiem lat, zafascynowała go magiczna sztuczka Davida Copperfielda. W szkole podstawowej zaczął doskonalić swoje umiejętności w smokingu wielkości kufla. Adam pokazuje rodzicom wykonanie swojej magicznej sztuczki i zdobywa wiedzę, czytając nowe książki o magii. Po ukończeniu college'u wykonywał swoje sztuczki w liniach wycieczkowych i klubach komediowych.

Jest także producentem i aktorem znanym ze swojego show, Adam Trent: Prawdziwa magia (2006). Był w dziale artystycznym zarządzającym rekwizytami w serialu krótkometrażowym/akcji z 2006 roku, Odpowiedzi . Jest także producentem wykonawczym serialu telewizyjnego 2014 Sztuczka drogowa .

Stając się magikiem przez prawie dwie dekady, Adam nigdy nie wykonywał prawdziwej pracy, która nie wymaga obsługi talii kart. Adam jest częścią najlepiej sprzedającego się pokazu magii w historii, Iluzjoniści. Pojawił się także gościnnie w serialu Disney Channel Potrząśnij tym .

Ile jest wart netto Adama Trenta?

Adam, jeden ze słynnych iluzjonistów, jest najmłodszym magiem, który kiedykolwiek zdobył wiele medali na P.C.A.M. Pro Magiczne Wyzwanie . Jego show Iluzjonista to jedna z najbardziej znanych sztuk, które zapisały się w historii, sprzedając 2,1 miliona dolarów w ciągu tygodnia. Jednak Adam nie podzielił się szczegółami swojego rocznego dochodu i wynagrodzenia z tych programów. Oszacowanie jego wartości netto jest więc dość kłopotliwe.

Adam w błogim związku

Aktor spotyka się z gwiazdą YouTube, Erin Evans. Jeśli chodzi o Erin, była kiedyś mężatką, dopóki nie zerwała związku ze swoim byłym mężem. Nie otworzyła swojego związku i szczegółów ślubu jako była żona. Zachowuje trochę prywatności w związku ze swoim byłym związkiem.

Nie jest też pewne, w jaki sposób Adam i Erin się poznali, ponieważ nie rozmawiali jeszcze o szczegółach na ten temat. Oboje publicznie milczeli, jeśli chodzi o szczegóły swojego życia randkowego. Możemy jednak rzucić okiem na życie randkowe uroczej pary w ich mediach społecznościowych.

10 sierpnia 2016 r. duet świętował swoją roczną rocznicę spotykania się w zoo w Los Angeles w Kalifornii. Adam pochwalił gwiazdę YouTube na Instagramie i stwierdził, że ma szczęście być z nią.

Adam jest tak zafiksowany na Erin, że w Walentynki 2017 roku odpowiedział na całą pustkę swojego zakochanego serca w stosunku do swojej pięknej partnerki Erin na swoim Instagramie. Powiedział dalej, że był w niej zakochany, a ona jest kobietą jego marzeń.

Adam Trent i jego dziewczyna Erin Evans razem podczas urodzin Erin 1 grudnia 2017 r. (zdjęcie: Instagram)

Wygląda na to, że 32-letni Adam znalazł swoją idealną dziewczynę i jest w błogim związku. Aktywnie działa w serwisach społecznościowych i wciąż odsłania imponujące zdjęcia duetu, dzielące ich miłość i romans. Co więcej, oboje delektują się wspólnymi chwilami, co widać na Instagramie.

Ponieważ Adam rozwija swój związek miłosny ze swoją idealną damą, nie można go uznać za geja. Jest zakochanym facetem, który całkowicie wyostrza swoją fascynację urodą swojej dziewczyny Erin i cieszy się jego cudownym związkiem.

Życie rodzinne

Podobnie jak związek z Erin, Adam udostępnił zdjęcie swojego rodzica w swoich mediach społecznościowych. Nie ujawnił jednak ich nazwisk.

18 marca 2018 r. Erin przyjechała wraz z rodziną do Chicago w związku ze swoim programem on Parada z okazji Dnia Św. Patryka w Chicago i opublikował swoje zdjęcie na swoim Instagramie.

Krótki życiorys

Adam urodził się w 1985 roku, co daje 32 lata. Urodził się 20 czerwca w Boulder w stanie Kolorado jako Adam Trent Bruggeman. Zgodnie z wiki ma obywatelstwo amerykańskie. Informacje dotyczące jego wzrostu nie są dostępne, chociaż patrząc na jego zdjęcie, osiąga wysoki wzrost.

Zalecane