blog

Adan Canto Wiki, Zaręczyny, Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, Gay

Jeden z najlepszych aktorów, lepiej znany z roli Paula Torresa w serialu Fox Drama „The Following”, ten urodzony w Meksyku gwiazdor wcielił się również w superbohatera Sunspota w filmie X-Men: Days of Future Past. to jeden ze szczęśliwych Adan Canto. Urodził się w Acuña w Coahuila 5 grudnia 1981 roku i pochodzi z północno-wschodniego Meksyku.

 Adan Canto Wiki, Zaręczyny, Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, Gay

Kariera i rozwój Canto:

Na początku swojej kariery ten facet grał w takich hiszpańskojęzycznych filmach, jak Sin memoria i Te presento a Laura. W 2010 roku Canton pojawił się w jednym z odcinków programu telewizyjnego „Los Minondo”. Adan często pojawiał się również w krótkotrwałym programie ABC „Mixology”.

Jednak w 2016 roku zagrał w serialu politycznym ABC „Designated Survivor”, grając zastępcę szefa sztabu Białego Domu, Aarona, u boku Kiefera Sutherlanda.

Ile jest wart Adana?

Ten urodzony w Meksyku gwiazdor i reżyser, Canton, miał majątek netto w wysokości 2 milionów dolarów w 2017 roku, z ogromnymi kwotami pensji, płatności i honorariów. Doniesiono, że jego opłacony film ma ponad 200 tysięcy dolarów, co jest jedną z ogromnych kwot płaconych przez każdego aktora.

Niemniej jednak jest również jednym z utalentowanych, a także ma wszechstronnie uzdolnioną osobowość, na przykład znany również jako piosenkarz i magik, ale nie zrobił swojego zawodu jako magik i piosenkarz. Ale dzięki temu biznesowi zarobił też trochę pieniędzy. A ostatnio wiki poinformowało, że kupił bardzo luksusowy dom w Los Angeles.

Czy Adan ożenił się potajemnie?

O ile to możliwe, aby uzyskać karierę zawodową, ale trudno o prywatne sprawy, takie jak małżeństwo, żona, randki, a nawet historię swojej dziewczyny, ponieważ jest bardzo szczególną osobowością. Jest więc podobny do tych gwiazd, które starają się ukryć swoje życie osobiste. Ale znaleźliśmy i zapewniliśmy o nim coś ekscytującego.

Jest żonatym facetem, jeśli nie wierzysz w to, możesz również odwiedzić jego konta w mediach społecznościowych, gdzie zamieścił kilka zdjęć i postów na ten temat. Jest żonatym facetem i żonaty ze swoją aktorką, wieloletnią dziewczyną, Stephanie Lindquist.

Strzelanie przed jutrem z moją przyszłą żoną @salindquist #tbt

Post udostępniony przez Adana Canto (@adancanto) on

Niestety niewiele było informacji o jego żonie, a także o jej szczegółach. Ale doniesiono, że oboje prowadzą szczęśliwe życie i styl życia.

Chociaż oboje zaręczyli się w zeszłym roku i pobrali kilka miesięcy po zaręczynach. Cóż, to znaczy, że on też nie jest gejem.

Krótki życiorys:

Posiada podwójne obywatelstwo, takie jak amerykańskie i meksykańskie, ale jest pochodzenia meksykańsko-metyskiego. Ma również wysoki wzrost ponad 6 stóp i 1 cal, a także ma dobrze utrzymane i dobrze ukształtowane ciało. Jego ojciec był również znanym meksykańskim artystą, ale obecnie Adan zasłynął jako zamożny aktor Hollywood. Cóż, znalazłeś go również na kontach w mediach społecznościowych.

Zalecane