blog

Adhir Kalyan żonaty, żona, dziewczyna, randki, pochodzenie etniczne i wartość netto

Aktor z RPA, znany z roli Timmy'ego w sitcomie CBS Rules of Engagement, jest bardzo znanym aktorem z RPA, który obecnie cieszy się popularnością w brytyjskiej branży filmowej, jest Adhirem Kalyanem. Przeprowadzka do Londynu z RPA była punktem zwrotnym w jego życiu, ponieważ był w stanie wykroić jako znaczący aktor i zdobyć sławę. Był to również tryb startu dla Adhira, aby podnieść swoje bogactwo i wejść na światło dzienne.

 Adhir Kalyan żonaty, żona, dziewczyna, randki, pochodzenie etniczne i wartość netto

Przeprowadzka do Londynu z RPA była punktem zwrotnym w jego życiu, ponieważ był w stanie wykroić jako znaczący aktor i zdobyć sławę. Był to również tryb startu dla Adhira, aby podnieść swoje bogactwo i wejść na światło dzienne.

Wiesz o wartości netto Adhira?

Kariera południowoafrykańskiego i brytyjskiego aktora Adhira Kalyana jest głównym źródłem jego majątku. Jest także jednym z najlepiej opłacanych aktorów narodowości afrykańskiej, którego majątek szacuje się na 6 milionów dolarów.

Przeczytaj to: Michael T. Sterling Wiki, wiek, wartość netto, rodzice

Adhir Kalya, lat 35, przeniósł się do Londynu, aby śledzić swoją karierę aktorską, gdzie mężczyzna zdobywał postacie w programach BBC” Miasto Holby ' jako Arjmand Younis, a także pojawił się w różnych niezależnych filmach. Mężczyzna pojawił się także w krótkotrwałym ' sitcom sieci telewizyjnej CW , ' ' Obcy w Ameryce ' jako student wymiany zagranicznej z Pakistanu mieszkający z rodziną z Wisconsin.

Adhir Kalyan również pojawił się w kinie ' Paul Blart ' jako Pahud, nastolatek, który oklaskiwał swoją dziewczynę, Parisę. Wreszcie pod koniec 2015 roku mężczyzna zaczął grać w science fiction/dramie kryminalnym Foxa „ Druga szansa . A mężczyzna jest z pochodzenia indyjsko-azjatyckiego.

Szczęśliwe życie małżeńskie po błogim romansie randkowym

Życie miłosne południowoafrykańsko-brytyjskiego aktora toczy się po jego związku małżeńskim z Emily Wilson. Utalentowany aktor przekazał szczęśliwe wieści swoim fanom i sympatykom, gdy zaplątał ślubny węzeł z żoną. Duet romantycznie związany od 2008 roku przez ponad osiem lat przed ślubem. Po kilku miesiącach duet ogłosił swoje małżeństwo, gdy aktor zaproponował, że jego długoletnia dziewczyna zostanie jego żoną.

Nie zapomnij: Loren Halifax Wiki, Wiek, Żonaty, Rodzina, Wynagrodzenie, Lis 4

Podobno pobrali się 2 października 2016 r. Będąc w ciągu dwóch lat małżeństwa, para nie przyjęła żadnych dzieci, ale być może wkrótce będą mieli dzieci.

Szczęśliwie małżeństwo delektuje się najlepszym momentem swojego życia i prezentuje swoją czystą miłość i altruizm za pośrednictwem mediów społecznościowych. Rozkoszują się dobrą więzią i spędzają większość czasu razem bez oznak ewentualnego rozstania.

Kilka lat temu ludzie mówią o nim jako o geju, teraz złamał plotki i udowodnił, że nie jest gejem, jest heteroseksualnym, gdy posuwał się naprzód w związku małżeńskim z Emily Wilson.

Dowiedz się więcej: Michael Ray Zaręczyny, Carly Pearce, randki

Krótki życiorys

Urodzony w Durbanie, KwaZulu-Natal w RPA, w 1983 roku, Adhir Kalyan obchodzi swoje urodziny 4 sierpnia. Ma wysokość 1,72 metra (5 stóp i 8 cali). Posiada obywatelstwo południowoafrykańskie.

Urodził się dla swoich rodziców; należą do rodziny indyjsko-południowoafrykańskiej, a jego matka Santosh Vinita Kalyan jest posłanką do Zgromadzenia Narodowego Republiki Południowej Afryki, a ojciec Jitendra Kalyan jest biznesmenem. Mężczyzna ukończył studia w Crawford College w Durbanie.

Zalecane