blog

Aditi Kinkhabwala Wiki, wiek, życiorys, żonaty, mąż, chłopak, pochodzenie etniczne

Amerykańska reporterka sportowa dla NFL Network, fanka wielkich New York Giants, jest reporterką sportową, która ma wiele do powiedzenia. Aditi Kinkabwala jest dziennikarzem rasy mieszanej, który ma palącą pasję do gry w piłkę nożną. Będąc niegdyś zawodniczką, sama jest znana z tego, że występuje w telewizji i podaje bardzo opisowe szczegóły dotyczące meczu, tak samo jak prawdziwy trener.

Szybkie informacje

 • Data urodzenia
 • Narodowość
 • Zawód
 • Stan cywilny
 • Mąż/małżonek
 • Rozwiedziony
 • wesoły/lesbijka
 • Wartość netto
 • Pochodzenie etniczne
 • Media społecznościowe
 • Dzieci dzieci
 • Wzrost
 • Edukacja

Amerykańska reporterka sportowa dla NFL Network, fanka wielkich New York Giants, jest reporterką sportową, która ma wiele do powiedzenia. Aditi Kinkabwala jest dziennikarzem rasy mieszanej, który ma palącą pasję do gry w piłkę nożną. Będąc niegdyś zawodniczką, sama jest znana z tego, że występuje w telewizji i podaje bardzo opisowe szczegóły dotyczące meczu, tak samo jak prawdziwy trener.

Kariera i rozwój: ile wynosi jej pensja?

Karierę rozpoczęła w szkole średniej, pisząc dla dwóch dzienników z New Jersey, które były pierwszą pełnoetatową pracą Aditi jako dziennikarki w San Antonio Express-News. Była byłą dziennikarką Wall Street i gdzie kiedyś relacjonowała New York Giants, w tym Super Bowl XLVI.

Przeczytaj to: Hamzi Hijazi Wiki, wiek, wartość netto, pochodzenie etniczne

Aditi jest również stałym gościem w programach radiowych od Baltimore po Los Angeles; nadal jest także wyróżnioną pisarką w corocznym oficjalnym programie Super Bowl. Jest korespondentem krajowym NFL Network i reporterem NFL Media Group. Pojawia się w całej liście programów na żywo w sieci, wokół NFL, NFL Total Access, GameDay First, GameDay Live i GameDay Highlights. W tym pisanie bocznych kolumn, a także historie przedsiębiorstwa dla NFL.com.

Według Payscale, reporter sportowy w Stanach Zjednoczonych zarabia średnio 37 490 USD rocznie, a ich roczny dochód waha się od 24 612 USD do 69 237 USD. Biorąc pod uwagę, że Aditi pracowała jako reporterka sportowa, prawdopodobnie delektuje się ponadprzeciętnymi płacami.

Mieszana rodzina!

W rzeczywistości jest mężatką, jej mężem jest Matt Wirginis, a para zaręczyła się w 2012 roku i pobrała w maju 2013 roku. Tańczyli razem z gośćmi w Princeton w New Jersey. Na weselu w stylu indyjskim Aditi płonęła w indyjskim sari i miała pod ręką piękną hennę.

Ona też ma dziecko, ale nie podaje informacji o swoim synu, nie otrzymaliśmy też żadnych informacji o tym, jak i kiedy zaczęli się spotykać.

Możesz polubić: Susi Cahn Wiki, wiek, wartość netto - wszystko o żonie Mario Batali

Na początku świąt Bożego Narodzenia w grudniu 2018 r. Aditi pokazała swojego uroczego synka, który grał w pociągu z zabawkami. W międzyczasie ona i jej mąż Matt obserwowali swoje małe dziecko, które bawiło się w zabawkowym pociągu po całym pokoju.

Trzyosobowa rodzina świętowała Boże Narodzenie, obnosząc się ze swoją silną więzią. Matt pomógł synowi umieścić gwiazdki na choince, podczas gdy Aditi go obejmowała. Dzieląc się uroczym ujęciem, reporterka sportowa życzyła swoim fanom Świąt Bożego Narodzenia i kazała im dążyć do szczytu.

Aditi Kinkabwala z mężem Mattem Wirginis i synem świętowali Boże Narodzenie w grudniu 2018 r. (Zdjęcie: Instagram)

Nie ma plotek dotyczących ich związku, ponieważ obecnie prowadzą radosne życie rodzinne i nie mają wystarczających uzasadnionych źródeł wiki, jeśli przechodzą rozwód lub jeśli Aditi ma tajny romans z innym chłopakiem. Wydaje się, że w tej chwili rodzina koncentruje się na swojej pracy i utrzymaniu dziecka.

Zobacz: Colman Domingo Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Rodzice, Wartość netto

Krótki życiorys:

Obecnie mieszka z rodziną w Pittsburghu, urodziła się w Nowym Jorku, wychowała w Central New Jersey. Jej urodziny są 2 grudnia. Ukończyła Cornell University z tytułem licencjata. w amerykanistyce. Nie podała opinii publicznej szczegółów swojego wieku. Jej narodowość jest amerykańska, ale jej mieszane pochodzenie etniczne jest prawdopodobnie indyjskie i białe. Jej wzrost to 5 stóp i 3 cale.

Zalecane