blog

Adrian Grenier Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, Pochodzenie, Wartość netto

Jeden z najlepszych aktorów filmowych i telewizyjnych, producent, reżyser, a także znany jako muzyk, który jest bardziej znany po tym, jak zagrał Vincenta Chase'a w nagrodzonym przez HBO serialu Entourage, jest Adrian Grenier. Był zalążkiem programów HBO, a także grał postać Vincenta, gwiazdy Hollywood, która doświadczyła wzlotów i upadków sławy.

 Adrian Grenier Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, Pochodzenie, Wartość netto

Jaka jest jego kariera i postęp?

Aktor Adrian udowodnił swoje umiejętności zarówno na małym, jak i dużym ekranie, występując w takich filmach jak „Diabeł ubiera się u Prady”, „Doprowadź mnie do szaleństwa”, a także w przebojowym serialu telewizyjnym 90210.

Oprócz aktorstwa, on także w biznesie muzycznym, a ten facet jest członkiem zespołu „The Honey Brothers i stworzył studio nagraniowe o nazwie Wreckroom, które później przekształciło się w Wreckroom Records.

Ostatnio, w 2016 roku pojawił się w filmie „Trash Fire” jako Owen oraz w „Marauders” jako rola Wellsa.

Ile pieniędzy zarabia Adrian?

Aktor, reżyser, producent, Adrian oszacował majątek netto na 16 milionów dolarów, a także podał pensję w wysokości 300 tysięcy dolarów za odcinek, a także wydał aplikację o tematyce ekologicznej na iPhone'a i platformę mobilną Android.

Zarabia na swojej udanej karierze aktorskiej i reżyserskiej, ale także znany jako producent, ale angażuje się również w muzykę, a także w biznes muzyczny, jak jego studio nagraniowe, a także własny instytut klas muzycznych.

Jednak jest również aktywny w pracy społecznej, takiej jak „Fundacja Samotnego Wieloryba”, The SHFT Mobile Classroom, a także pomaga Little Kids Rock, ogólnokrajowej organizacji non-profit, która służy przywróceniu nauki muzycznej w upośledzonych szkołach publicznych.

Kim jest Handsome Hollywood, Adrian Dating?

Jeśli jesteś fanem Entourage, to bez cienia wątpliwości wiesz, że Vincent jest najlepszym playboyem. Ale to niekoniecznie oznacza, że ​​życie naśladuje sztukę. Jasne, ta gwiazda jest tak samo przystojna i urocza jak jego rola, ale w przeciwieństwie do Chase, jego romantyczna historia nie jest wygładzona na całej wiki ani nie jest zwykle omawiana w wieczornych wiadomościach. Przypuszczamy więc, że nie byłoby zbyt dziwne zastanawianie się, z kim Adrian się spotyka.

Jednak w zeszłym roku pokazał, że na pewno nie wstydzi się dziewczyn. I udowodnił, że dobrze wykorzystuje swój wygląd, po tym, jak ten facet pojawił się w lipcu 2015 roku z kolejną dziewczyną, modelką Victoria's Secret, Sarah Stephen.

Umawiał się również romantycznie z kilkoma damami, takimi jak Courtney Sixx, Ashley Greene i tak dalej, ale nie jest ani żonaty, ani też nie ma żadnej żony. Ale czasami niektóre media opisywały go jako geja, co nie było prawdą, ponieważ udzielił wywiadu, że jest heteroseksualnym mężczyzną i chce wkrótce ożenić się z jej dziewczyną.

Krótki życiorys:

Urodzony w Nowym Meksyku w USA 10 lipca 1976 r. Jego rodzice to Karesse Grenier i John T. Dunbar. Grenier ma obywatelstwo amerykańskie i ma mieszane pochodzenie etniczne, ponieważ jego ojciec był Anglikiem, indyjskie pochodzenie, a matka Meksykanką. Jego wzrost wynosi ponad 6 stóp, a także ma atrakcyjną i dobrze ułożoną sylwetkę. Ma bardzo gęste i naturalnie kręcone włosy, co również jest sławne.

Zalecane