blog

Adrienne Arsenault żonaty/zamężna, mąż/małżonek, partner, wynagrodzenie, życiorys

Ci dziennikarze są naprawdę wzorowi, którzy całą swoją karierę poświęcają w mediach. Wśród takich dziennikarek jest Adrienne Arsenault, która rozpoczęła karierę w CBC w 1991 roku i nadal pracuje w tych samych mediach. Najbardziej znana jest jako korespondentka zagraniczna Canadian Broadcasting Corporation, która zdobyła nagrodę News & Documentary Emmy za doniesienie o epidemii wirusa Ebola w Liberii we wrześniu 2015 roku.

 Adrienne Arsenault żonaty/zamężna, mąż/małżonek, partner, wynagrodzenie, życiorys

Kariera i postęp:

Adrienne Arsenault rozpoczął swoją karierę zawodową jako dziennikarz od 1991 roku, po tym jak dołączyła do CBC jako asystentka redakcji i nocna asystentka redaktora w CBC Toronto. W tym pracowała na kilku innych stanowiskach kanału. Zainwestowała trzy lata jako korespondent zagraniczny w Jerozolimie. Dziennikarz ostatecznie zastąpił Don Murraya jako główny korespondent londyński w 2006 roku.

Ponadto otrzymała kilka nagród za swój wkład w sektor, w tym dziennikarza roku 2005 Commonwealth Broadcasting Association, dwie nagrody Gemini za najlepszy reportaż i segment najlepszego magazynu informacyjnego. Otrzymała również wyróżnienia od Stowarzyszenia Dyrektorów Radiowych i Telewizyjnych oraz Amerykańskiego Stowarzyszenia Dziennikarzy Zawodowych.

Ile jest warta Adrienne?

Adrienne poświęciła ponad dwie dekady swojej karierze w sektorze. Od początku swojej kariery współpracowała z CBC jako korespondent i asystent redakcji. Wkład pomógł jej zdobyć ogromną sławę i stabilność finansową.

Jak podaje glassdor.com, dziennikarz CBC zarabia blisko 45 tys. dolarów rocznie. Dzięki temu raportowi wyraźnie widać, że Adrienne zarabia co roku ogromne wynagrodzenie w wysokości około 45 tysięcy dolarów, co pomaga zwiększyć jej wartość netto.

Tajemnicze życie osobiste:

W przeciwieństwie do jej kariery, życie osobiste Adrienne jest jak bliska książka i wcale nie jest interesujące. Korespondent wydaje się być skupiony na pracy i nie chce odwracać uwagi od angażowania się w związek. Adrienne jest podobno samotna i niezamężna. Nie jest mężatką ani nie wykazuje żadnych wskazówek, by wyjść za mąż i cieszyć się życiem z małżonkiem.

Korespondentka wydaje się jednak zmagać się z samotnym życiem, wielu fanów czeka, aż powita męża i spędzi wspaniałe życie rodzinne. Chociaż unika chłopców i romansów, nie wykazuje cech bycia lesbijką. Co więcej, do tej pory dziennikarka nigdy nie ujawniła swojej orientacji seksualnej i partnera.

Krótki życiorys:

Adrienne Arsenault, narodowość kanadyjska, urodziła się 24 kwietnia 1967 r. w Toronto w prowincji Ontario w Kanadzie. Jest córką kanadyjskiego reżysera telewizyjnego Raya Arsenaulta i Bette Arsenault. Ukończyła University of Western Ontario z tytułem licencjata w 1990 i magistra dziennikarstwa w 1991. Ma atrakcyjny wzrost i wspaniały uśmiech, który podkreśla jej osobowość.

Zalecane