blog

Adrienne Maloof Young, chłopak, randki, romans, rozwód, dzieci, wartość netto

Sława i pieniądze nie idą w parze za każdym razem, a bardzo niewielu ma potencjał, aby zdobyć ogromne imię i bogactwo w ciągu swojego życia. Adrienne Maloof, będąca już wzorem do naśladowania dla wielu kobiet, jest żywym przykładem dynamicznej kobiety, której sukces pisany jest na przestrzeni całej historii. Znana z występu w programie „The Real Housewives”, ma na swojej liście osiągnięć miliardy fanów i pieniądze.

 Adrienne Maloof Young, chłopak, randki, romans, rozwód, dzieci, wartość netto

Kariera i postęp:

Pochodząc ze środowiska miliardera biznesowego, również dołączyła do rodzinnej firmy, ale rozszerzając swój zakres działalności jako osobowość telewizyjna, projektantka obuwia i współwłaścicielka różnych udziałów biznesowych Maloof Companies.

Najbardziej znana jest jako producentka „The Real Housewives of Beverly Hills” (2010), „Kardashian: The Man Who Saved OJ Simpson” (2016) i „Miss Universe 2011” (2011)

Ile jest warta netto Adrienne?

Najbogatsza wśród gospodyń domowych serialu „The Real Housewives”, ma ojca miliardera i majątek rodzinny, takich jak Sacramento Kings, Sacramento Monarchs, Maloof Productions, The Palms Casino Resort w Las Vegas. Jej absurdalne bogactwo sięga milionów liczb, a ich wartość netto wynosi 300 milionów dolarów. Jednak osobista wartość netto jej byłego męża, chirurga kosmetycznego Paula Nassif wynosi 14 milionów dolarów.

Związek z byłym mężem, Steve!

Maloof miała w swoim życiu sporo miłości z dwoma przeszłymi małżeństwami i obecnym romansem. Miłość dostała ją wcześnie, kiedy poznała kalifornijskiego programistę, Steve'a Marksa Jr, i pobrali się, gdy oboje mieli po 20 lat.

Poślubiła Steve'a w 1993 roku i unieważniła go w 1994 roku, zdając sobie sprawę, że są za młodzi na małżeństwo. Jednak nie dzielili gorzkiego związku po tym, jak pozostali bliskimi przyjaciółmi. Szok mocno dotknął Maloofa, gdy u Steve'a zdiagnozowano raka i był nie do naprawienia.

Czy Adrienna i Jacob wrócili do siebie?

Miała inną grę, gdy zwraca się do Jacoba Buscha, ponieważ była z nim romantycznie związana po rozwodzie z mężem Paulem Nassifem w 2013 roku. Para spotykała się ze sobą przez dwa lata i ostatecznie rozstali się w styczniu 2015.

Jej upodobanie do młodszych facetów wyrasta od Buscha, którego uważała nawet za fajnego faceta. Duet przekazał ostatnie wieści o powrocie do siebie we wrześniu 2017 roku, a także pokazał możliwość zawarcia małżeństwa w najbliższej przyszłości.

Krótki życiorys:

Urodzony w Ameryce biznesmen w wieku 56 lat obchodził swoje urodziny 4 września 1961 roku. Urodziła się w Albuquerque w stanie Nowy Meksyk w Stanach Zjednoczonych. Ma zadbaną rodzinę o miliarderowym pochodzeniu, której przedsiębiorca jest miliarderem Georgem J. Maloofem Sr.

Jest jedyną córką Collen Maloof, matki i George'a J. Maloof Sr., ojca wraz z pozostałymi czterema braćmi: George J. Maloof Jr, Joe Maloof, Gavin Maloof i Phil Maloof. Uczęszczała na University of New Mexico z dyplomem nauk politycznych. Jak na tak znaną osobowość jest obdarzona wzrostem 1,55 m. Należy do rasy białej.

Zalecane