blog

Agnes Hailstone Wiki, wiek, mąż, dzieci, wartość netto, programy telewizyjne, tatuaż

Czy kiedykolwiek wyobrażałeś sobie łuk bez strzały, a może pistolet bez pocisku, tak samo jest na Alasce. Gdy wyzwania i niebezpieczeństwa ściskają rogi, Alaska czyni ją jednym z odległych miejsc na Ziemi. Cóż, Agnes Hailstone widzi jaśniejszą stronę Alaski i to jest surowe piękno tego miejsca i rozwija się przy każdej okazji, gdy ma okazję podziwiać piękny krajobraz Alaski.

  Agnes Hailstone Wiki, wiek, mąż, dzieci, wartość netto, programy telewizyjne, tatuaż

Kariera na Alasce

Urodzona jako rodowita Alaska, miała wszystko, czego potrzeba, aby przetrwać w mroźnych warunkach Alaski. Obecnie mieszka z rodziną w rzece Kobuk w północno-zachodniej części Alaski. Ona razem z nią mąż Chip Gradobicie zyskały sławę, gdy pojawili się w dokumentalnym serialu telewizyjnym „Life Below Zero”, wyprodukowanym przez BBC Worldwide.

Przeczytaj także: Tasso Feldman Wiki: Wiek, żona, rodzina, wartość netto

Spektakl obraca się wokół sześciu głównych bohaterów, w tym wielkich spluw, takich jak Sue Akins , Glenn Villeneuve , Jessie Holmes , Andy Bassich , oraz Erik Salitan . Serial telewizyjny koncentruje się na głównym bohaterze, w którym przedstawia sposoby przetrwania na Alasce i efektywnie wykorzystuje wszystko i rozwija się dzięki stawianym przed nimi wyzwaniom. Program stał się natychmiastowym hitem i rozpoczął swój 9. sezon w 2017 roku, zatytułowany Life Below Zero Seasons of Change.

Ile jest warta netto Agnes?

Traperka inspiruje swoją dużą rodzinę do angażowania się w polowanie, łowienie ryb, skórowanie i zbieranie plonów, aby przeżyć. Ponieważ mieszka wyłącznie w odległej części Alaski, jej wartość netto z pewnością będzie niewielka. Ona i jej mąż zebrali wartość netto w wysokości 100 000 USD, którą zarabiają na występach w programach telewizyjnych, takich jak Life Below Zero.

Rodzina z siedmiorgiem dzieci!

Mroźne warunki Alaski często pozwalają nam wyobrażać sobie, jak można tam przetrwać, nie mówiąc już o wychowaniu dużej rodziny z siedmiorgiem dzieci. Ale dla Agnes mroźna temperatura i wyzwania nie są nowymi słowami i ciężko pracuje, aby rodzina mogła oddychać. Przyjrzyjmy się bliżej jej życiu małżeńskiemu.

Według źródeł wiki Agnes była wcześniej żoną faceta o nazwisku Carter. Jej wiki nie mówi wiele o jej pierwszym mężu, ale mieli syna o imieniu Douglas J Carter, który jest zawodowym myśliwym i mieszka z Agnes.

Po rozstaniu z pierwszym mężem, ona potem żonaty Clip Hailstone , 49. Para jest dumnym rodzicem sześciorga dzieci z pięcioma córkami i synem. Ona i jej mąż mieszkają z córkami Tinmiaq, Iriqtaq, Mary, Carline, Qutan i synem o imieniu Jon mieszkają w rzece Kubiak na północnym zachodzie Alaski.

W lipcu 2017 r. jej mąż Chip został skazany na 15 miesięcy za kratkami w Anchorage Correctional Complex. Został dwukrotnie skazany za podanie fałszywych informacji i dwa zarzuty krzywoprzysięstwa. Na rozprawie Agnes zeznawała za niego, ale ława przysięgłych skazała go za cztery zarzuty.

Nie chcesz przegapić: Amy Correa Wiki-Biografia: wiek, ślub, mąż, pochodzenie etniczne, wartość netto

Funkcjonariusze ds. bezpieczeństwa publicznego skontaktowali się 17 lipca 2011 r. w Norvick z żołnierzami ze stanu Alaska. Żołnierze znaleźli różne rodzaje broni w walce między kilkoma osobami. Według doniesień pasierb Chipa, Jonathon Carter, i córka Tinamiaq byli zaangażowany w incydent w Norvick.

Po dochodzeniu przeprowadzonym przez Christophera Bitza i Gordona Younga, Jonathon został oskarżony o pocięcie osoby nożem. Córka Chipa, Hailstone, twierdziła, że ​​jej brat bronił jej, gdy napastnik wycelował w nią karabin.

Historia za tatuażem podbródka!

W ramach rytuału Agnes ma unikalny tatuaż Paski podbródka. Paski u kobiet eskimoskich to sygnał, że kobieta weszła w dorosłe życie. Cienkie linie na brodzie wskazują, że dziewczyna jest poważna i nie wygłupia się.

Krótkie życiorys Agnieszki

Agnes urodziła się jako rodowita Inupiaq w Noorvik na Alasce w 1972 roku. Podczas gdy inni ludzie spędzają mnóstwo pieniędzy i czasu na świętowanie swoich urodzin, jej urodziny to tylko kolejny dzień w jej życiu i kontynuuje swoją codzienną aktywność. przeżyć. Obecnie ma 46 lat i posiada obywatelstwo amerykańskie i pochodzi z Eskimosów. Ponieważ informacje o jej rodzicach są utrzymywane w tajemnicy, trudno jest cokolwiek na ich temat odzyskać. Posiada przyzwoity wzrost i utrzymuje zdrową sylwetkę.

Zobacz też: Sue Aikens Wiki, wiek, urodziny, mąż, dzieci, wynagrodzenie i wartość netto

Krótka biografia gradowego chipa męża Agnes

Chip Hailstone to utalentowany myśliwy, który pierwszy oddech w Kalispell w stanie Montana w 1969 roku, co daje mu 49 lat. Dorastał na polowaniu i łowieniu ryb w swoim rodzinnym mieście, ale kiedy przeniósł się na Alaskę prawie trzy dekady temu, jego oczy zaświeciły się wyzwaniami i dreszczyk emocji na Alasce i postanowił zobaczyć swoje życie na Alasce.

Następnie dzielił swoją życiową podróż z Agnieszką, a teraz para mieszka w rzece Kobuk z rodziną siedmiorga dzieci. Myśliwy od 20 lat poluje, łowi ryby i zbiera surowiec dla swojej rodziny. Do zabójstwa używa swojego antycznego karabinu, kalibru 12, a nawet łuku i strzały.

Zalecane