blog

Ahmed Najlepszy żonaty, żona, dziewczyna, randki, wesoły, wywiad, wartość netto

Podczas gdy osiągnięcie perfekcji w sektorze staje się trudne dla niektórych osób, niewiele osób wykazuje doskonałość w każdym zawodzie, do którego przystępują. Podobnie dzieje się z Ahmedem Bestem, który od samego początku intrygował fanów swoimi umiejętnościami aktorskimi oraz wyczuciem muzyki i rytmu. Ahmed Best to amerykański aktor, który słynie z postaci Jar Jar Binksa z serii „Gwiezdne wojny”.

 Ahmed Najlepszy żonaty, żona, dziewczyna, randki, wesoły, wywiad, wartość netto

Cieszenie się szczęśliwym życiem rodzinnym z żoną i dzieckiem:

Ahmed Best prawie nie mówi o niczym poza swoimi pracami w wywiadach i spotkaniach z mediami. Nie oznacza to jednak, że aktor ukrywa swoje osobiste sprawy. W rzeczywistości muzyk często daje wgląd w swoje życie rodzinne na koncie na Instagramie.

Pływaj w Nowy Rok z moimi kochanymi. #2016 #oddychaj #dobetter #dothework #zmusili mnie do zrobieniaselfie #didntmindtoomuch #StKitts

Post udostępniony przez Ahmeda Besta (@bestahmed) on

Po przejrzeniu jego Instagrama dowiedzieliśmy się, że aktor jest szczęśliwym mężem żony Raquel Horsford Best, która jest choreografką i trenerką fitness.

Co więcej, Ahmed i jego żona mają syna o imieniu Marley, który ma teraz osiem lat. Syn jest tak samo energiczny i pasjonuje się muzyką jak jego ojciec i uwielbia grać na perkusji. Podobnie, idąc w ślady matki, Marley zajmuje się sztukami walki i uczęszcza na zajęcia z profesjonalistami.

Poza tym para nie ujawniła nic o swoim związku przed ślubem. Ahmed nie zwierzył się, jak długo się spotykali, zanim zawiązali węzeł i zamienili swoją piękną dziewczynę w żonę. Chociaż krążą plotki o tym, że Ahmed należy do gejów, jego związek z Raquel dowodzi, że podejrzenie to jest fałszywe.

Jego krótka biografia:

Ahmed Best urodził się 19 sierpnia 1973 w Nowym Jorku w Stanach Zjednoczonych. Wczesne lata spędził w sekcji Southview w Bronksie z rodzicami i przeniósł się do Maplewood w stanie New Jersey w 1984 roku. Ahmed ukończył Columbia High School w 1991 roku i studiował grę na perkusji w słynnej Manhattan School of Music. Należy do afrykańskiego pochodzenia i cieszy się niesamowitą wysokością 6 stóp i 1 cali.

Zalecane