blog

Aidan Gallagher Wiki: wiek, wzrost, rodzice, randki, programy telewizyjne, wartość netto

Niektóre młode talenty naszego pokolenia udowodniły, że wiek nie ma nic wspólnego z twoimi kompetencjami czy sukcesem. Aidan Gallagher to amerykański aktor dziecięcy, ma dopiero czternaście lat, ale osiągnął już taki sukces, o jakim marzy wielu aktorów. Jest uwielbiany przez publiczność za rolę Nicka Harpera w przebojowym serialu Nickelodeon „Nicky, Ricky, Dicky & Dawn” oraz za związek ze swoją byłą dziewczyną, Hannah McCloud.

  Aidan Gallagher Wiki: wiek, wzrost, rodzice, randki, programy telewizyjne, wartość netto

Jest uwielbiany przez publiczność za rolę Nicka Harpera w przebojowym serialu Nickelodeon: Nicky, Ricky, Dicky i Dawn ”, oraz za jego związek ze swoją byłą dziewczyną, Hannah McCloud.

Nominacja do nagrody Nickelodeon Kids Choice Awards!

Rok 2017 rzeczywiście zaowocował udanym rokiem dla Aidana Gallaghera, ponieważ został nominowany do nagrody Kid's Choice Award dla ulubionej męskiej gwiazdy telewizyjnej. Aidan, wraz ze współgwiazdą, Casey Simpson, został nominowany w tej kategorii w programach telewizyjnych, w tym Nicky, Ricky, Dicky i Dawn . Jednak oboje nie mogli zdobyć nagrody, którą otrzymał Jace Norman za „Henry Danger”.

Z pewnością musisz przeczytać: Alex Ernst Wiki: wiek, wzrost, dziewczyna, wartość netto

Jego prace w programach telewizyjnych; Najmłodszy Ambasador Dobrej Woli

Gallagher stał się natychmiastowym hitem, kiedy pojawił się w przebojowym programie telewizyjnym, takim jak Modern Family ”jako Evan w 2013 roku. Jego miłość do telewizji ujawniła się, jeszcze bardziej, kiedy zagrał rolę Nicky Harper w „ Nicky, Ricky, Dicky i Dawn ’ w 2014 roku. Serial otrzymał już wiele pochwał przez trzy sezony, a sezon czwarty jest u progu premiery.

Poza aktorstwem, Aidan był mocno zaangażowany w działalność filantropijną, w tym współpracę z aktorem Adrian Grenier zmniejszenie zużycia tworzyw sztucznych jednorazowego użytku. Jest także niedawno wyznaczonym najmłodszym Ambasadorem Dobrej Woli ONZ w wieku 14 lat na początku czerwca 2018 roku.

Ile jest wart netto Aidana?

Minęły zaledwie cztery lata odkąd Aidan wkroczył do branży, ale udało mu się osiągnąć dobry wzrost w karierze. Oprócz sławy dorabiał się też fortuny dzięki swoim telewizyjnym pracom. Chociaż nie ujawnił żadnych szczegółów swojej wartości netto, liczby z pewnością będą dobre. Zgodnie z Payscale, średnia pensja aktora wynosi 50 249 USD rocznie.

Poza zyskami z aktorstwa, druga część pensji Aidana jest zwiększana z jego zatytułowanego kanału YouTube, Aidana Gallaghera. Z prawie 85000 subskrybentami minęło ponad dziesięć lat, odkąd media społecznościowe zaczęły przesyłać filmy na jego kanał od 3 czerwca 2006 roku.

Według Social Blade, Aidan ze swojego kanału YouTube zarabia miesięczną wypłatę od 35 do 567 USD, a jego roczne wynagrodzenie rake wynosi od 425 do 6,8 tys.

Nie przegap: Nick Sagar Wiki, wiek, wzrost, żonaty, dziewczyna, randki, rodzice

Dzieli się z dziewczyną aktorki!

Aidan Gallagher z pewnością zdobył miliony serc swoim słodkim wyglądem, ale to, czy ma wyjątkowy, czy nie, to pytanie, które pozostaje w głowie wszystkich. Cóż, Aidan Gallagher spotykał się w przeszłości z kilkoma aktorkami, chociaż teraz jest singlem.

Netflix Life powiedział, że Aidan i aktorka Jessica Belkin byli w związku w lutym 2015 roku. Ich związek trwał ponad rok, kończąc się w kwietniu 2016 roku. Jessica Belkin jest odnoszącą sukcesy aktorką, najlepiej znaną z ról w popularnych programach telewizyjnych, takich jak American Horror Story (Wampir). dziewczyna) i Pretty Little Liars Bethany Young). Następnie zaczął spotykać się z aktorką Madisyn Shipman od maja 2016 roku. Jednak ich związek nie trwał długo, ponieważ nazwali go rozstaniem tuż po trzech miesiącach randek w sierpniu. Madisyn jest aktorką znaną z roli w programie telewizyjnym Game Shakers emitowanym w Nickelodeon. Jest także piosenkarką, która ma ponad 1,9 miliona obserwujących na swoim Instagramie.

Po nieudanym związku z Madisyn Shipman, dzielił piękny związek ze swoją ówczesną dziewczyną, Hannah McCloud, aktorką. Podobno para umawiała się na randki przez prawie rok w 2017 roku.

Jego była dziewczyna Hannah jest aktorką, która zadebiutowała w branży hollywoodzkiej w 2013 roku. Zasłynęła jako młoda Louise w serialu ABC. Zemsta . Podczas San Diego Film Awards 2016 zdobyła nagrodę dla najlepszej aktorki drugoplanowej.

Hannah opublikowała zdjęcie z Aidanem na Instagramie 10 sierpnia 2017 r., aby uczcić ich sześciomiesięczne randki. Potem napisała Nie mogę uwierzyć, że mogłem poradzić sobie z tym facetem przez pół roku, szczęśliwe sześć miesięcy.

Jednak para nie udostępniła żadnych zdjęć w swoich mediach społecznościowych, które dodatkowo wysunęły hipotezę fanów na temat ich zerwania. Podczas gdy spekulacje o ich rozstaniu krążyły po Internecie, Hannah zaczęła udostępniać wiele zdjęć w mediach społecznościowych ze swoim nowym facetem o imieniu Dylan Nichols.

Opublikowała nowy obraz IG wraz ze swoim nowym kochankiem 19 lipca 2018 r., A wielu jej zwolenników nawet doceniło to zdjęcie jako oszałamiające i niesamowite. Niektórzy z jej fanów byli ciekawi jej statusu związku z Aidanem, ale nigdy nie potwierdziła swojego rozstania.

Wiedz też o Casey Burke Wiki, wiek, urodziny, wzrost, chłopak, randki, rodzice

W ostatnich dniach Aidan jest błyskotliwym romansem z kobietą o imieniu Trinity Rose, która na Twitterze określa się jako 16-letnia piosenkarka i autorka tekstów. W jego 15. urodziny 18 września 2018 r. Trinity wzięła swój Instagram, życzyła mu urodzin i oznaczyła go jako „przyjaciela”. Określiła go również jako swojego „najlepszego” na Twitterze.

Podczas walentynek w lutym 2019 r. duet najlepszych przyjaciół wziął udział w czerwonym dywanie Akademii Umbrella w NeueHouse. Trinity pogratulowała Aidanowi roli w obsadzie amerykańskiego serialu telewizyjnego The Umbrella Academy, którego premiera odbyła się w Netflix 15 lutego 2019 r. 17-letni aktor gra rolę numer pięć w trwającym serialu Netflix. I podążając za palącymi pytaniami o wybranie Numeru Piątego zamiast imienia, powiedział, że było to pełne urazy, złośliwe działanie w obliczu Hargreevesa.

Krótki życiorys

Według jego wiki, Aidan Gallagher urodził się 18 września 2003 r. w Los Angeles w Kalifornii, aby wspierać rodziców. Ma 5 stóp i 3 cale wzrostu i ma idealną masę ciała w swoim wieku. Gallagher ma obywatelstwo amerykańskie i należy do rasy białej.

Jego ojciec, Rob Gallagher, pracuje w firmie produkującej towary domowe Conglom. Aidan zamieścił kanał na Instagramie 22 września 2014 roku, w którym napisał, że jego tata czeka na niego na premierze jego filmu. W innych materiałach społecznościowych podzielił się życzeniami urodzinowymi dla swojej matki, Lauren Gallagher, 15 maja 2017 r. i opisał ją, najlepszą mamę, jakiej mógł sobie życzyć.

Zalecane