blog

Aidan Turner Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wywiad, Wartość netto

W dzisiejszych czasach trudno jest znaleźć uroczego samotnego mężczyznę, a na szczycie tej listy znajduje się Aidan Turner. Artysta osiągnął bolesny szczyt sławy, gdy pojawił się w filmie BBC Drama „The Tudors'. Nie chodzi o to, że w przeszłości nie angażował się w romanse, ponieważ jego imię było związane z Sarah, Nettie i Tarą, ale jego relacje nie klikały po prostu w odpowiednim momencie i rozdzielały się w taki czy inny sposób.

 Aidan Turner Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wywiad, Wartość netto

Imponująca kariera Aidana Turnera:

Bardziej niż jego inne osiągnięcia aktorskie, fani rozpoznali Turnera za jego dramatyczną rolę w serialu Hobbit jako postać Kili. Twórca brał udział w wielu programach telewizyjnych i serialach, w tym BBC Drama, „The Tudors”, a nawet w innym programie „Desperate Romantics” emitowanym w tej samej sieci. Zdecydował się na udział w dramacie medycznym „The Clinic Back”, a później został krytycznie oceniony za swoją rolę.

Ile jest wart netto Aidana?

Aktor, który dzielił swój majestatyczny talent z „Poldark” BBC, bardzo niechętnie dzieli się szczegółami związanymi z jego zarobkami. Z jej powściągliwym zachowaniem w ujawnianiu swojej wartości netto, ludzie nie poznają rzeczywistych liczb jego wartości netto.

Sprawy miłosne Turnera:

Turner trafił kiedyś na nagłówki gazet umawiając się ze słynną aktorką, Sarah Greene. Gołąbki spotykały się przez prawie pięć lat, zanim związek zakończył się niezgodnością widoczną w parze. W końcu rozstali się, odwołując swój związek w 2015 roku. Po kłótni ze swoją długoletnią dziewczyną, Turner stwierdził w jednym ze swoich wywiadów Codzienna poczta w listopadzie 2015 r.

„Lubię zachować prywatność dla własnej głowy”. ?

Po rozstaniu z Sarą Turner był również widziany ze swoją nową damą, Tarą Derakshan. Gołąbki zostały zauważone, gdy dzieliły się chwilą z PDA na ruchliwych ulicach Londynu na początku 2016 roku. Ale fani wciąż nie mają pojęcia o ich związku, który zakończył się fiaskiem, zanim się rozpalił.

Aiden Turner i Tara Derakshan dzielą się chwilą z PDA w 2016 r. (Źródło zdjęcia: Daily Mail)

Po relacji z Tarą, Turner był widziany ze swoją nową damą. Aktor odnalazł miłość w swojej nieskazitelnej więzi, Nettie Wakefield. Turner zaczął spotykać się z dziewczyną artystki w ostatnim kwartale 2016 roku, gdzie podzielili się nawet namiętnym pocałunkiem wędrując po Soho w Londynie. W miarę upływu czasu relacja została zakończona i odkurzona.

Aidan Turner zauważył całującą się Nettie Wakefield w październiku 2016 r. (Źródło zdjęcia: Mirror)

Chociaż nie jest żonaty, jego liczne związki z kobietami dowodzą, że nie jest gejem. Na razie nie ma żony i cieszy się samotnym życiem.

Krótkie życiorys Aidana:

Urodzony 19 czerwca 1983 r., Co daje mu trzydzieści cztery lata, Aidan Turner jest rodowitym Irlandczykiem wychowanym w Dublinie w Irlandii, zgodnie z wiki. Aktor udał się do Kolegium Św. Hugo, Św. Józefa i Św. Edmunda, aby ukończyć edukację. Wzrost Turnera wynosi 5 stóp i 11 cali i należy do rasy kaukaskiej.

Zalecane