blog

Ainsley Earhardt Wiki, mąż, w ciąży, dzieci, wynagrodzenie i wartość netto

Dziennikarka, wyjątkowo piękna osobowość medialna, której imię jest synonimem mediów elektronicznych, a także synonimem najsłynniejszej reporterki będącej współprezenterką „Fox and Friends First”, tak jest najbardziej utalentowaną dziennikarką Ainsley Earhardta.

  Ainsley Earhardt Wiki, mąż, w ciąży, dzieci, wynagrodzenie i wartość netto

Jak Ainsley Earhardt gromadzi swoją wartość netto i pensję?

Ainsley Earhardt przywołuje swoją wartość netto ze swojej kariery zawodowej w mediach i reportażach. Dziennikarstwo to główna baza, dzięki której zarabia netto. Wartość netto Ainsley Earhardt wynosi podobno 6 milionów dolarów, a ona ma prawo do pensji w wysokości 2 milionów dolarów. Jeśli chodzi o jej karierę w mediach i dziennikarstwie oraz okres kadencji, odniosła rozsądny sukces ekonomiczny.

Nie przegap: Dominique Sachse Wiki, Bio, Wiek, Mąż, Rozwód, Wynagrodzenie, Wartość netto

Została gospodarzem WLTX-News 19 rano i w południe i była najwyżej ocenianą dziennikarką na swoim rynku, a także zdobyła tytuł „Najlepszej Osobowości” Roku od lokalnych widzów. Później dołączyła do KENS-TV jako prezenterka w Teksasie w 2005 roku, prowadząc poranne i południowe programy informacyjne, a dwa lata później Ainsley przyjęła posadę w Fox News Network w Nowym Jorku i od tego czasu zaczęła pracować. Współtworzy Fox and Friends i prezentuje odcinki „Ainsley Across America”, a od czasu dołączenia do kanału pojawiła się również w innych programach Foxa, dodając ogólnoamerykański program sylwestrowy sieci. Zdobyła także nagrodę „Young Alumni Award” swojego uniwersytetu i jest uważana za wybitnych młodych absolwentów uczelni.

Dwa następujące po sobie małżeństwa

Aby dowiedzieć się całkowicie o jej biografii i szczegółach, przejdźmy do jej prywatnego życia. Poślubiła Kevina McKinneya w 2005 roku, po ich długim randce od 2000 roku. Później para rozwiodła się z powodu nieporozumienia w 2010 roku, podczas gdy para nie ma dzieci.

Po rozwodzie z byłym mężem Kevinem wkrótce zaręczyła się ze swoim chłopakiem, Willem Proctorem. A później postanawiają się pobrać i w 2012 roku ogłaszają, że pobrali się, podczas gdy jej mąż Will jest byłym rozgrywającym Clemson University, a także jest osiem lat młodszy od Ainsleya. Później oświadczyła, że ​​była w ciąży 22 znaleźć Czerwiec 2015, wydanie Fox and Friends Najpierw a potem urodzić córeczkę w listopadzie 2015.

Przeczytaj także: Tracy Grimshaw zamężna, lesbijka, romans, wartość netto

Oszukany mąż; Złożył wniosek o rozwód

Ainsley Earhardt i Will Proctor byli w szczęśliwym związku od około sześciu lat, a w 2018 roku z jakichś powodów ogłosili rozstanie. Ainsley potwierdziła, że ​​miała pewne nieporozumienia z mężem, a także stwierdziła, że ​​teraz bardziej koncentruje się na wychowywaniu swojej dwuletniej córeczki, Hayden. Podobno jej mąż, Will Proctor, był w romantycznym związku z inną kobietą, a ona twierdzi, że ma na to dowody.

Później mąż Ainsley Earhardt, Will Proctor, złożył wniosek o rozwód w Nowym Jorku w październiku 2018 r., aby zakończyć ponad półdziesięcioletnie życie małżeńskie. Jak informowaliśmy, Will zaprzeczył twierdzeniom, że spał z jednym z najlepszych przyjaciół Ainsleya, twierdząc, że nie ma żadnych zapisów dotyczących jego spraw z reporterem.

Will zapewnił również, że był rozczarowany ich osobistymi problemami, które wyszły na jaw. Wspominając wniesioną sprawę rozwodową, poprosił media o uszanowanie prywatności ich rodziny ze względu na jego córkę Hayden. Pomimo rozpoczęcia rozwodu, para próbowała się pojednać; jednak procedury mające na celu ich związanie się nie powiodły się.

Pomimo separacji para utrzymuje przyjacielski związek i jest w pełni zaangażowana we współrodzicielstwo swojej pięknej córki, Hayden. Ainsley również podziękowała Fox za wsparcie i umożliwienie jej spędzania całego dnia, każdego dnia po porannym pokazie z dzieckiem.

Miał poronienie

Ainsley Earhardt, gospodyni Fox and Friends, ujawniła historię swojej podróży do macierzyństwa podczas I Am Second w maju 2019 roku w ramach „ Folia na białe krzesło Stwierdziła, że ​​kiedy spełniła marzenie o karierze prezentera w Fox News Channel, zaczęła pragnąć dziecka. Otwarła też, że spotkała się z strasznym poronieniem, zanim zaszła w ciążę z córką Hayden.

Podczas wydarzenia wspomniała, że ​​jej historia może pomóc innym kobietom, które cierpią na te same problemy, i umożliwi im dzielenie się swoimi wspomnieniami.

Musisz również to zobaczyć: Kate Merrill Wiki: Wiek, żonaty, mąż, WBZ-TV, wynagrodzenie

Krótki życiorys

42-letnia amerykańska, gorąca i odważna dziennikarka Ainsley jest już mężatką, a także dwukrotnie wyszła za mąż i ma jedną córeczkę. Pani słynie również ze swojej pracy i pracowitości, a także zarabia ogromne pieniądze dzięki swojemu zawodowi i karierze. Earnhardt ma 5 stóp 8 cali wzrostu i ponad 65 kg wagi, z atrakcyjną i piękną sylwetką ciała. Znalazłeś ją również na kontach w mediach społecznościowych, takich jak Twitter i Instagram.

Zalecane