blog

Akbar Gbaja-Biamila Żonaty, Żona, Dzieci, Statystyki, NFL, Wartość netto, Wynagrodzenie

Kiedy możesz wywołać strach, po prostu stając przed przeciwnikiem, możesz z łatwością sobie z nim poradzić. Olbrzym o długości 6 i pół stopy właśnie to zrobił, dyktując swoją linię defensywną i to nikt inny jak Akbar Gbaja-Biamila, który jest byłym graczem NFL i analitykiem sportowym w NFL Network. Człowiek zespołu i skromny facet w prawdziwym życiu nie mieli słabości do przeciwników i wpadali w twardy wślizg, gdy tylko nadarzyła się okazja.

 Akbar Gbaja-Biamila Żonaty, Żona, Dzieci, Statystyki, NFL, Wartość netto, Wynagrodzenie

Kariera i postęp

Gigantyczny wzrost, muskularna budowa ciała i umiejętności techniczne to cechy wymagane od podszewki tylnej. Posiadał to wszystko, ale nie do końca wykorzystał te cechy w NFL i grał tylko przez pięć lat, zanim został analitykiem sportowym w NFL Network.

W 2003 roku podpisał kontrakt z Oakland Raiders jako wolny agent, który nie został sfinalizowany i wystąpił w 13 występach. Przeszedł na emeryturę jako gracz Oakland Raiders w 2008 roku, przed którym występował w San Diego Chargers i Miami Dolphins.

Po „zakończonej i odkurzonej karierze” uciekł jako analityk sportowy w NFL Network. Akbar wprowadził nawet termin „Akbarism”, który jest inspirującym, ale humorystycznym stwierdzeniem opisującym akcję. Jest także współgospodarzem Team Ninja Warrior, spinoff American Ninja Warrior w Esquire Network.

Ostatnio Akbar miał również szansę poprowadzić Amerykański wojownik ninja kurs po raz pierwszy. Pracując już jako współgospodarz programu i pomimo tego, że był byłym sportowcem, był świadkiem mnóstwa biegów i setek ninja próbujących pokonywać trasę, Akbar powiedział, że nie było to dla niego łatwe. zamiast tego, traktując swoją wagę jako wadę, przygotowywał się do tego trzy miesiące wcześniej, tracąc do 13 funtów, aby poprawić swoją wytrzymałość.

Patrząc na jego statystyki, jednak nie wykorzystał swojego prawdziwego potencjału, z najlepszym powrotem zaledwie 11 odbiorów i jednym workiem w sezonie 2004 dla Oakland Raiders

Ile jest wart netto Akbara?

Słynny analityk telewizyjny „The Akbarism” zbiera nieujawnione, ale przyzwoite wynagrodzenie od NFL Network i Esquire Network.

Akbar ma przyzwoitą wartość netto w wysokości 7 milionów dolarów w swojej karierze analityka i byłego gracza.

Jak Akbar zarządza czasem dla sześcioosobowej rodziny!!!

Skromny facet w prawdziwym życiu, ale strach przed napastnikami osiadł w jego czcionce, gdy wpadał w wślizgi. Ożenił się z Chrystal Gbaja-Biamila i jest rodzicem czwórki szczęśliwych dzieci.

Akbar wraz ze swoją żoną Chrystal, po powitaniu starszego syna i córki, urodziły bliźniaczki.

Akbar jest człowiekiem rodzinnym i nie ma nic przeciwko gotowaniu dla swoich dzieci w domu wczesnym rankiem. Zajęty analityk sportowy, mimo napiętego harmonogramu, budzi się rano, by przygotować płatki owsiane dla Eliasza, Saheedata, Nasira i Naomi.

Twardy facet jest również zaangażowany w wolontariat i programy świadomości społecznej.

Dlaczego Akbar przestał być weganinem?

W ostatnim wywiadzie na początku tego roku, w czerwcu, Akbar ujawnił, że porzucił swój wegański styl życia na rzecz regularnej diety wysokobiałkowej dopiero po czterech miesiącach bycia weganem. Dodając do tego, powiedział dalej, że było to w Święto Dziękczynienia, kiedy nie mógł się oprzeć zjedzeniu indyka zrobionego przez jego żonę i stało się to powodem, dla którego musiał rzucić swój wegański tryb życia.

Chociaż wrócił do swojego normalnego planu żywieniowego, powiedział, że w dzisiejszych czasach jest bardzo przytomny podczas jedzenia. Woli jeść więcej ryb, kurczaków i żółtek oraz zminimalizować ilość czerwonego mięsa w swoim planie diety.

Krótki życiorys Akbara

Akbar urodził się jako Akbar Oluwakemi-Idowu Gbaja-Biamila jako syn nigeryjskich rodziców Mustapha i Bolatitob 6 maja 1979 roku. Aktywny zawodnik defensywny, który obecnie ma 39 lat, ma imponującą wysokość 6 stóp i 6 cali i ma mocno zbudowaną sylwetkę. Pochodzący z Nigerii należy do pochodzenia afroamerykańskiego.

Tylny liner, a także defensywny zawodnik końcowy, sam urodził się w dużej rodzinie siedmiorga dzieci. Jest młodszym bratem obrońcy NFL i zawodnika defensywnego Kabeera. Akbar ma trudności z rodzicami, ponieważ u jego ojca zdiagnozowano chorobę Parkinsona w 2000 roku i lata tam i z powrotem, aby spotkać się z tatą. Przeszedł przez fatalną fazę, kiedy jego matka zmarła w 2002 roku w nieszczęśliwym wypadku samochodowym.

Zalecane