blog

Aktor Kevin McGarry Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Małżonek, Żona, Rodzina, Wzrost

Kanadyjski aktor i reżyser Kevin McGarry stał się przedmiotem dyskusji w mieście za rolę dr Timothy'ego Hudsona w amerykańsko-kanadyjskim serialu kryminalnym Open Heart. Znany jest również z roli Charliego w amerykańskim horrorze 3D Piła 3D: ostatni rozdział. Aktor ze swoją garścią osiągnięć aktorskich zdobył tysiące obserwujących w mediach społecznościowych, a także zdołał cieszyć się wystawnym stylem życia dzięki swoim zarobkom.

  Aktor Kevin McGarry Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Małżonek, Żona, Rodzina, Wzrost

Niektóre z seriali i filmów, nad którymi pracował są „Odwróć rytm”, „Dostarczone: Z Paryża z miłością, miłością od pierwszego szczekania, otwartym sercem”.

Dzięki garstce aktorskich kredytów aktor zdobył tysiące obserwujących w mediach społecznościowych i dzięki swoim zarobkom udało mu się cieszyć wystawnym stylem życia. Wyreżyserował także krótki film komediowy, 'Szczęściarz.'

W 2019 roku grał rolę Nathana Granta na Kiedy woła serce noszący Red Serge. Serial miał swoją premierę po raz pierwszy 24 lutego 2019 r. na kanale Hall Mark, a Kevin był podekscytowany, mogąc podzielić się informacjami o serialu na swoim Instagramie.

Wartość netto

Kevin zebrał swoją wartość netto wyłącznie dzięki karierze aktorskiej. Jego rola w słynnym serialu „Otwarte serce” pomogła mu przywołać znaczną ilość bogactwa.

Zebrał również dochody z filmu Saw 3D: The Final Chapter, który ma kolekcję kasową w wysokości 136,1 miliona dolarów z budżetu wynoszącego 20 milionów dolarów.

Kevin wystąpił w 10. sezonie przeboju CBC Heartland w 2007 roku, w wieku 22 lat, wraz z członkami obsady Amber Marshall, Shaun Johnston i kilka innych. Seria oparta jest na serii książek napisanych przez Lauren Brooke o tym samym tytule.

W serialu wcielił się w rolę Mitcha Cutty'ego. W dniu 3 marca 2018 r. urzędnik Heartland Strona na Facebooku przesłała jego zdjęcie przedstawiające jego rolę w serialu telewizyjnym.

Później, 26 kwietnia 2018 roku, ogłoszono, że seria została wznowiona na 12. sezon. 18 sierpnia 2018 r. wrzucił zdjęcie i napisał w podpisie, że gdyby ktoś chciał się o nim dowiedzieć, byłby na zwiastunie Heartland.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Kevina McGarry'ego (@kevin_mcgarry_w)

Podobnie, 26 lipca 2018 roku, Kevin wziął udział w czerwonym dywanie 2018 Hallmark Channel Letnie TCA w prywatnej rezydencji w Beverly Hills w Kalifornii. Umieścił nawet jego zdjęcie na Instagramie i podziękował za darmową wódkę. Powiedział też, że świetnie się bawił na imprezie i nie mógł się doczekać rozpoczęcia pracy w Hope Valley!

Od teraz Kevin dołączył do Kiedy woła serce obsada na sezon 6. Gra rolę Nathana Granta w serialu.

Tak więc, przy ciągłym sukcesie jego showbiznesu, szacunkowa wartość netto Kevina spada o około 2 miliony dolarów.

Powiązane z wartością netto: Martin Shkreli Net Worth 2018 | Ile jest warte Martina Shkreli?

Związki i randki

19 listopada 2020 r. McGarry ujawnił swój związek po opublikowaniu obrazek na Instagramie dwa kubki do kawy i trzy szczere zdjęcia z polaroida z Kaylą Wallace- Kiedy woła serce co-star. 

Kevin oznaczył Kaylę podpisem: „Dowód fotograficzny”. Wallace również przesłała zdjęcie do swojej historii na Instagramie z białym sercem.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Kevina McGarry'ego (@kevin_mcgarry_w)

Podobnie 21 grudnia 2020 r. Kayla opublikowała zdjęcie ozdoby choinkowej wykonanej ze zdjęcia pary wraz z podpisem, „Najlepszym sposobem na szerzenie świątecznej radości jest głośne śpiewanie, aby wszyscy mogli go usłyszeć”.

Oprócz związku z Kaylą był wcześniej w związku z tancerką i aktorką Alexandrą Herzog w latach 2016-2018. Duet często publikował wspólne zdjęcia podczas ich związku.

Zarówno Kevin, jak i Alexandra nie poruszyli jeszcze tematu związanego z ich rozstaniem.

Przeczytaj także o członku obsady Heartland: Amber Marshall Wiki, Żonaty, Mąż lub Chłopak

Rodzina Kevina McGarry'ego; Rodzice w jego miejscu pracy!

Kevin McGarry pozostawał tajemnicą co do tożsamości rodziców, ale często zabiera ich do swojego miejsca pracy. W dniu 16 listopada 2016 r. przesłał zdjęcie swoich rodziców, które opisał jako sprowadzenie taty i mamy do swojego miejsca pracy.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Kevina McGarry'ego (@kevin_mcgarry_w)

Zobacz też: Lucas Congdon Bio, wiek, żonaty, żona, wesoły, ojciec, wartość netto, show

Obraz dowodzi, że łączy go urocza więź z rodzicami, a rodzice w równym stopniu wspierają go w jego zawodzie.

Krótki życiorys

Urodzony w Kincardine, Ontario, Kanada, w 1985 roku, Kevin McGarry co roku obchodzi swoje urodziny 19 marca. Ma obywatelstwo kanadyjskie i należy do rasy kaukaskiej, zgodnie z wiki. Kevin stoi na wysokości 1,90 metra (6' 3').

Studiował w George Brown College na kierunku kreatywne pisanie – sztuki i scenariusze. Kevin zrobił swój pierwszy krok w aktorstwie w swojej szkolnej produkcji teatralnej, kiedy był właśnie w klasie 9.

Zalecane