blog

Aktorka Sarah Burns Wiek, żonaty, mąż, chłopak, Wielkie kłamstwa

Piękna twarz i pełna humoru natura to naprawdę wyjątkowe i urocze połączenie. Nazwana jedną z „25 najzabawniejszych aktorek w Hollywood”, Sarah Burns potrafi urzec serce każdego mężczyzny swoim eleganckim wyglądem i poczuciem humoru. Sarah jest amerykańską aktorką, która jest znana z roli Kristy w serialu HBO „Enlightened” i Harpera w „Going the Distance”.

 Aktorka' Sarah Burns Age, Married, Husband, Boyfriend, Big Little Lies

Szybkie informacje

  • Data urodzenia
  • Wiek
  • Narodowość
  • Zawód
  • Stan cywilny
  • Wartość netto
  • Pochodzenie etniczne
  • Wzrost

Piękna twarz i pełna humoru natura to naprawdę wyjątkowe i urocze połączenie. Nazwana jedną z „25 najzabawniejszych aktorek w Hollywood”, Sarah Burns potrafi urzec serce każdego mężczyzny swoim eleganckim wyglądem i poczuciem humoru. Sarah to amerykańska aktorka znana z roli Kristy w serialu HBO „Enlightened” i Harper w „Going the Distance”.

Kariera i postęp:

Sarah Burns pojawiła się w kilku filmach i ekranach telewizyjnych. Niektóre z jej uznanych ról telewizyjnych to Anne w „Slow Learners”, Hailey w „I Love You, Man”, Janine Groff w „Life as We Know It” i Harper w „Going the Distance”. Sarah wykorzystała również swoje umiejętności aktorskie w wielu serialach telewizyjnych, w tym „Kontrola uszkodzeń”, „Walka konchordów”, „Party w dół” i „Ben i Kate”.

Ponadto regularnie występowała w improwizacyjnej komedii w teatrze Upright Citizens Brigade Theatre w Nowym Jorku. Aktorka została również uznana za jedną z „25 najzabawniejszych aktorek w Hollywood” przez Entertainment Weekly w 2009 roku.

W 2017 roku wróciła na ekran jako Gabrielle w miniserialu HBO „Wielkie kłamstwa”. Pojawi się także w serialu Netflix o nazwie Wet Hot American Summer: Ten Years Later w 2012 roku.

Wspaniała aktorka naprawdę włożyła wiele wysiłku, aby dotrzeć tam, gdzie stoi dzisiaj. Swoje umiejętności prezentowała w wielu serialach telewizyjnych, filmach i spektaklach scenicznych. Wraz ze sławą aktorka zarobiła również dużą sumę majątku netto ze swoich prac w sektorze.

Pochodzący z jej sekretnym chłopakiem!!

Musiałeś widzieć Sarę w roli uroczej partnerki w swoich telewizyjnych rolach i tak samo myślałeś o jej prawdziwym życiu. Ale zdradzę, że życie osobiste aktorki nie przypomina jej ekranowych ról. Sarah trzyma swoje prywatne sprawy w tajemnicy i nigdy nie pozwoliła mediom, aby to było problemem. Wydaje się być bardzo świadoma tego, w jaki sposób media ją przedstawiają i postanawia nie robić nagłówków z poufnymi sprawami.

Jednak piękna twarz i uwodzicielski urok aktorki skłaniają do spekulacji inaczej. Nigdy nie wiemy, celebrytka może potajemnie spotykać się ze swoim chłopakiem i nie chce dzielić się tym w mediach. Albo może być potajemnie zamężna i niechętnie zwierzać się ze swojego męża publicznie.

Cóż, jakakolwiek by nie była historia, nie możemy się doczekać, aż aktorka ujawni swoje miejsce pobytu i zaspokoi ciekawość fanów.

Jej krótka biografia:

Sarah Burns obchodzi swoje urodziny 26 lipca. Urodziła się w 1981 roku na Long Island w Nowym Jorku, czyli ma 36 lat. Aktorka jest kucharzem amatorem i dzieli swój czas między Nowy Jork i Los Angeles. Gwiazda białego pochodzenia etnicznego ma uroczą wysokość 5 stóp i 10 cali.

Zalecane