blog

Al Calderon Wiki: Wiek, Urodziny, Wzrost, Dziewczyna, Randki, Sprawy, Rodzina

Muzyka ma moc poruszania i zdobywania serc ludzi bez żadnej broni. Al Calderon, popularny artysta pop, którego pasja do muzyki towarzyszy mu od trzeciego roku życia, jest obecnie jednym z najbardziej pożądanych zawodników X Factor USA. Jego talent ogranicza się nie tylko do śpiewania, ale bardzo interesuje go taniec i aktorstwo. W całości można go uznać za wszechstronnego artystę branży rozrywkowej.

 Al Calderon Wiki: Wiek, Urodziny, Wzrost, Dziewczyna, Randki, Sprawy, Rodzina

Kariera i postęp

Al zainteresował się śpiewaniem już w wieku trzech lat. Gdy dorósł, odkrył również swoje szaleństwo na punkcie tańca i aktorstwa. Jego kariera aktorska rozpoczęła się, gdy miał osiem lat. Al został wybrany do pierwszej dziesiątki finalistów płci męskiej w trzecim sezonie X-Factor USA . Był także członkiem Broadway, 13 musicalu. Al występował również na 75 ten specjalny jubileuszowy program Radia City Christmas Spektakularny.

Podobnie zagrał gościnną rolę w „Osoba zainteresowania” i „Prawo i porządek: SVU”, co daje wskazówkę dotyczącą jego talentu aktorskiego. Alowi udało się również zostać nominowanym do nagrody Tina w kategorii najlepszego aktora off-broadwayu za rolę Pete'a w Burnt Part Boys.

Wartość netto Al

Z powodu niewystarczającej informacji o jego szacowanej kwocie netto, trudno jest przewidzieć jakiekolwiek znaczenie jego wartości. Zgodnie z jego osiągnięciami, jego zarobki mogły przekroczyć milion dolarów.

O jego randkowym życiu

Mówiąc o swoim życiu miłosnym, wcześniej był romantycznie związany z Angeliną Marie Broyles, która jest również piosenkarką. Al podzielił się również przebłyskami swojego życia miłosnego na swoich portalach społecznościowych, a nawet zwrócił się do niej jako do niego bae w poście.

Krótka Wiki i bio

Al Calderon urodził się 22 lutego 1995 roku w Nowym Jorku. Jego obecny wiek to 22 lata, a znakiem urodzenia są Ryby. Narodowość Ala jest amerykańska, podczas gdy jego pochodzenie etniczne jest białe. Ma około 5 stóp i 7 cali wzrostu. Ma młodszą siostrę, którą bardzo kocha. Cóż, Al dzielił się zdjęciami z matką i siostrą, co wskazuje, jak szczególna więź łączy je z nimi.

Zalecane