blog

Al Roker Wiki, żona, dzieci, wynagrodzenie, wartość netto i utrata wagi

Jak często wychodziłeś z parasolem tylko dlatego, że słyszałeś tego gościa, dziennikarza pogodowego w programie NBC Today, Prognozujący deszcz, znanego również jako meteorolog lub meteorolog, tak, to Al Roker. Pojawia się także czasami w NBC Nightly News, podczas gdy jego trzy książki to: Morning Show Murders, The Midnight Show Murders, z których ta ostatnia była nominowana do nagrody Nero w 2011 roku.

  Al Roker Wiki, żona, dzieci, wynagrodzenie, wartość netto i utrata wagi

Pojawia się także czasami w NBC Nightly News, podczas gdy jego trzy książki to: Morning Show Murders, The Midnight Show Murders, z których ta ostatnia była nominowana do nagrody Nero w 2011 roku.

Dwukrotnie żonaty! Poznaj jego historię małżeństwa

Ta słynna osoba dwukrotnie wyszła za mąż, a tutaj przedstawiamy szczegóły jego historii małżeństwa. Po raz pierwszy ożenił się z dziennikarką Alice Bell 22 grudnia 1984 roku. Para poznała się wcześniej na początku swojej kariery i zaczęła umawiać się na randki. Para pozostała razem przez około dekadę, podczas gdy mieli razem córeczkę o imieniu Courtney, urodzoną w 1987. Później para rozwiodła się w 1994, ponieważ nie mogli doskonale poradzić sobie ze swoim związkiem.

Nigdy nie przegap: Joe Giudice Wiki: oszustwo, więzienie, wartość netto, utrata wagi – wszystko o mężu Teresy Giudice

Przed rozwodem ze swoją pierwszą żoną Al pozostał w przyjaznych stosunkach ze swoją przyszłą żoną, Deborah Roberts. Poznali się w 1990 roku, kiedy Deborah dołączyła do NBC jako reporterka generalna. Wkrótce po tym, jak dołączyła do NBC, Al zabrał ją na obiad i pokazał zdjęcia swojej rodziny i córki Courtney. Utrzymywali kontakt przez kilka lat, a kiedy Deborah wróciła do Nowego Jorku jako korespondentka Dateline NBC w 1992 roku, dowiedziała się, że Al i Alice się rozeszli.

Po wyznaczeniu Deborah w Grand Cannon podczas Nowego Roku w 1994, poślubił swoją dziewczynę Roberts 16 września 1995. Ich ślub odbył się w kościele św. Tomasza w Nowym Jorku. Minęły około dwie dekady, odkąd związali ze sobą węzeł.

Wartość netto i wynagrodzenie:

Amerykańska prognoza pogody Al Roker, lat 64, zgromadziła majątek w wysokości 60 milionów dolarów. Według Celebrity Networth, zarabia rocznie prawie 10 milionów dolarów. Al większość swojej fortuny dorobił się jako długoletni meteorolog w programie Today Show NBC. Podobno podpisał pięcioletni kontrakt z NBC o wartości 50 milionów dolarów. W grudniu 2018 roku świętował kamień milowy 40-letniej pracy w NBC.

Przeglądaj również: Amin Elhassan Wiki, wiek, żona, wynagrodzenie, narodowość, wzrost

Chociaż dobrze umeblował dom i jest dobrze luksusowy, ma pasję do gotowania, którą dzieli się również na stronach wiki i na Instagramie. Cóż, w końcu żałujemy, że wkrótce dodamy ogromną wartość netto.

Albert Lincoln „Al” Roker jest znany jako amerykańska osobowość, prognoza pogody, aktor i pisarz. Albert jest prawdopodobnie lepiej określany jako gospodarz klimatu w telewizji NBC Today od poniedziałku 20 lipca 2009 r., a także współprezentował swój poranny program „Wake Up with Al” w Weather Network w dniu 2 października 2015 r. Jednak ten człowiek opublikował swoje trzecia książka w 2016 roku, niefabularna książka „Byłem tam, zrobiłem tę rodzinną mądrość dla współczesnych czasów”.

Bio, Wiki i fakty:

Urodził się 20 sierpnia 1954 roku w Queens, Nowy Jork, Stany Zjednoczone Ameryki jako dziecko Isabel i Alberta Lincoln Roker Sr. Posiada obywatelstwo amerykańskie, podczas gdy jego rodzice oboje z Afryki należą do pochodzenia afroamerykańskiego, jak dobrze.

Możesz Tak jak: Loserfruit (Twitch Star) Wiki, Wiek, Chłopak, wesoły, Lesbijka

Ten 62-letni amerykański osobowość i celebryta ma wszechstronną osobowość, a także zarobił ogromną wartość netto. Jest już żonaty, a także dwukrotnie się ożenił i ma troje dzieci. Ma przystojny wygląd, a nawet szczupły po utracie wagi, a także ma idealną wysokość 5 stóp i 8 cali. Znalazłem również Ala na jego oficjalnych kontach w mediach społecznościowych.

Zalecane