blog

Alan Markovitz Wiki: Prorok topless, wiek, żona, córka, dom, wartość netto

Jak myślisz, jaka jest właściwa reakcja, gdy dowiadujesz się, że twój małżonek cię zdradza? Rozwiązujesz to jak dojrzały dżentelmen czy rzucasz się jak nastolatek? Alan Markovitz, lokalna legenda, która przebijała się przez nagłówki każdego artykułu i wiadomości, kiedy po rozstaniu z żoną buduje posąg stopy ze środkowym palcem i umieszcza go na swoim ganku zwróconym wprost do domu sąsiada. Dlaczego mówisz? Oto dlaczego.

 Alan Markovitz Wiki: Prorok topless, wiek, żona, córka, dom, wartość netto

Kariera i postęp:

Alan Markovitz, określany również jako „lokalna legenda”, jest dobrze znanym człowiekiem w Detroit i okolicach. Jest właścicielem trzech klubów ze striptizem w Detroit w USA. Markovitz mieszka obecnie z córką Tiffany z poprzedniego związku.

Alan jest jednym z czołowych Przedsiębiorców Klubu Dżentelmenów i wyznaje, że żyje amerykańskim snem i jest bardzo szczęśliwy.

„Topless Prorok”:

Alan Markovitz oprócz bycia milionerem, który posiada trzy kluby ze striptizem, jest pisarzem i aktorem. Jego książka „Topless Prophet: The True Story of America’s Most Successful Gentleman’s Club Entrepreneur” została wydana w 2009 roku. Książka przekształciła się w serial telewizyjny w 2014 roku, w którym sam Alan występuje w serialu.

Mężczyzna, który kupił dom obok swojej byłej żony!

Więc do tej pory musiałeś wiedzieć, kim jest Alan Markovitz? Cóż, czy nie byłoby interesujące dowiedzieć się o romansie człowieka, który jest właścicielem trzech klubów ze striptizem? To na pewno.

Alan Markovitz i jego była żona, Lea Tuophy pobrali się w roku 2012. Jednak po dwóch latach ich związku para rozwiodła się, gdy Tuophy oszukał swojego męża z innym mężczyzną. Teraz każdy dojrzały mężczyzna, który stoi w obliczu separacji, poradziłby sobie z tym dobrze dojrzale, prawda? Jaka była więc reakcja Alana?

Alan zamiast traktować to jak dżentelmen, zamiast tego zareagował zabawnie. Stary milioner kupił dom tuż obok swojej byłej żona i jej chłopaka. I to nie wszystko; jeszcze bardziej wybuchnął gniewem, kiedy wydał 7000 dolarów na zbudowanie posągu z brązu ze środkowym palcem. Postać była trzymana na podwórku, które znajdowało się na wprost domu jego byłego.

Morderstwo Groźby Markovitza!

Alan jest często celem grup morderców i został już dwukrotnie postrzelony. Został później pozwany przez striptizerki w jego klubie za niepłacenie wynagrodzenia tancerzom. Sprawa została jednak rozstrzygnięta po wydaniu nieujawnionej kwoty.

Jaka jest wartość netto Alana Markovitza?

Alan, jak pokazuje źródło wiki, jest multimilionerem. Jest właścicielem domu za cztery miliony dolarów, który znajduje się tuż obok domu jego byłej żony i jej kochanka. Co więcej, Markovitz wydał tysiące dolarów tylko na wzniesienie posągu z brązu pokazującego środkowy palec. Biorąc pod uwagę jego wydatki i styl życia, ma wartość netto w wysokości milionów, chociaż nie ujawnił dokładnej kwoty.

Krótka biografia Markovitza:

63-letni Alan Markovitz jest multimilionerem, który woli zachować swoje prywatne informacje dla siebie. Powiedziawszy, że Alan Markovitz nie jest aktywny w mediach społecznościowych. Nie otworzył się przed publicznością na temat swojej rodziny. Żadne źródła nie mają informacji o jego rodzinie.

Zalecane