blog

Alan Powell Wiki: Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Rodzina, Quantico

Jeśli masz szansę, wykorzystaj ją, a jeśli zmieni Twoje życie, pozwól na to! Tak właśnie stało się w życiu wszechstronnego artysty, Alana Powella. Dzięki zaledwie jednemu występowi Alan stał się znakomitą osobowością w przemyśle muzycznym i filmowym. Alan, bicie serca tysiąca serc, może być uważany za dar od Boga, ponieważ nigdy wcześniej nie skupiał się na przemyśle Hollywood. Cóż, by długie, proste życie Alana przyniosło zwrot w tym? Aby go znaleźć, czytaj dalej!

  Alan Powell Wiki: Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Rodzina, Quantico

Intensywna kariera Alana Powella

Zanim Alan rozpoczął karierę aktorską, udał się do: Uniwersytet Wolności zostać profesorem Nowego Testamentu. Jednak jego życie dramatycznie przeniosło go w inny wymiar. Po wykonaniu mash-upu Michaela Jacksona kariera Alana zmieniła się. Założył zespół Żółty Kawaler w 2007 roku z Chadem Grahamem i rozpoczął karierę muzyczną.

Alan rozpoczął karierę aktorską w 2009 roku po wylądowaniu w filmie Charlie i Buty gdzie wcielił się w postać Rodeo Clown. Od tego czasu wystąpił w wielu filmach i serialach telewizyjnych.

W 2012 roku Alan wystąpił w amerykańskim serialu muzycznym o nazwie Nashville gdzie grał rolę Guitar Tech. Zagrał w kilku innych programach telewizyjnych, takich jak: Zabójcza sprawa oraz Redlinery.

Podobnie, mówiąc o filmach, Alan występował w filmach takich jak Gdzie rośnie nadzieja (2014) , Boże Narodzenie w Smokies (2015) oraz Nigdy więcej w klatce (2016) . Mało tego, Alan pracuje w sześciu kolejnych filmach w 2018 roku. Jego trzy filmy, takie jak Pięknie zepsute, inne wersje Ciebie oraz Heavenquest: A Pilgrim's Progress są w trakcie postprodukcji, podczas gdy filmy lubią Z popiołów, rozum i jak strzały: sztuka rodzicielstwa ukaże się do 2018 roku.

Obecnie Alan Powell pracuje nad amerykańskim serialem telewizyjnym dramatu-thriller Quantico, który jest planowana premiera 26 kwietnia 2018 r.

Żonaty i błogosławiony z dziećmi

Zagłębiając się w życie osobiste Alana, spotykał się ze swoją długoletnią dziewczyną, Brycie. Po dość długim byciu razem, Alan poślubił swoją ukochaną Brycie w 2006 roku. Od tego czasu para nie boi się afiszować swojego życia miłosnego w serwisach społecznościowych.

6 stycznia 2011 r., z okazji piątej rocznicy ślubu, Alan ujawnił na Twitterze, że zamierza wytatuować sobie tatuaże ze swoją żoną, aby uczcić ich pięcioletnią wspólnotę. Szczęśliwie żonaty Alan i Brycie mają trzy córki i syna Nasha (urodzonego w październiku 2017 r.).

Alan, lat 32, często obnosi się z jego zdjęciami ze swoimi uroczymi dziećmi i lubi spędzać z nimi czas. Podobnie Alan udostępnił swoje zdjęcie swoim dzieciom na Instagramie 9 października 2017 r., stwierdzając, że będzie w trybie pełnego taty.

Pomimo napiętego harmonogramu, Alan poświęca swój cenny czas żonie i dzieciom. W kontekście swojej seksualności jest hetero i nie jest gejem. Faktem jest, że popiera gejów i prawa gejów. Podobnie w jednym ze swoich tweetów opublikowanych 26 czerwca 2015 r. Alan powiedział, że „Kocham Cię” jest tym, co Jezus powiedziałby społeczności gejowskiej.

Krótki życiorys

Aktor i piosenkarz Alan Powell, który obecnie ma 32 lata, urodził się 3 maja 1985 roku w Nashville w stanie Tennessee w USA. Alan stoi na wysokości 6 stóp i 2 cali (1,88 metra) zgodnie z wiki. Chociaż informacje o członkach jego rodziny pozostają w ukryciu, jedyną rzeczą, o której dowiedziałem się, jest to, że jego ojciec był pastorem. On poszedł do Uniwersytet Wolności w celu zostania profesorem Nowego Testamentu.

Zalecane