blog

Alano Miller Wiki, Wiek, Urodziny, Żonaty, Żona, Dzieci, Wzrost

Znany z powracającej roli w filmie Aaron i Roman Zazo o Jane the Virgin i Cato w metrze, Alano H. Miller pojawił się także w odcinkach Damages, Person of Interest i NCIS. Pochodzi z Sunny Orlando na Florydzie i urodził się 1 grudnia 1979 roku; jest najmłodszym z ośmiu.

 Alano Miller Wiki, Wiek, Urodziny, Żonaty, Żona, Dzieci, Wzrost

Znany z powracającej roli w filmie Aaron i Roman Zazo o Jane the Virgin i Cato w metrze, Alano H. Miller pojawił się także w odcinkach Damages, Person of Interest i NCIS. Pochodzi z Sunny Orlando na Florydzie i urodził się 1 grudnia 1979 roku; jest najmłodszym z ośmiu. Miller jest Kubańczykiem, Bahamem i Jamajczykiem i urodził się jako syn architekta; jego rodzice mieli duży wpływ na jego rozwój i wybór powołania.

Kariera i postępy Alano:

Miller rozwinął się jako utalentowany mówca, zdobywając wiele nagród oratorskich w szkole średniej, podczas gdy uczęszczał do State College.

Alano był laureatem nagrody Presidential Scholar Award 1997 przyznanej mu przez Billa Clintona, ale regularnie występował także w teatrze. Jednak inne jego postacie to Cory in Fences, G.H. w Native Son, a Paul w Six Degrees of Separations.

Ile jest warta Millera?

Jest jednym z najbogatszych aktorów w Hollywood, a także jedną z najlepiej opłacanych czarnych przyzwoitych gwiazd. Zarobił jednak tysiąc dolarów na każdym filmie z premiami i opłatami. Ale jego wartość netto, z wyjątkiem wartości, jest wciąż poddawana przeglądowi, ale jego styl życia i osobowość pokazują, że zasługuje na milion dolarów wartości netto.

Zarobił na kilku pracach, podczas gdy jego głównym zawodem jest aktor, ale poza tym jest także jednym z wielkich artystów teatralnych, a także modelem i śpiewakiem. Ale on też trochę pieniędzy poprzez reklamy i adnotacje.

Czy szczęśliwe życie małżeńskie?

Ludzie nie wiedzieli doskonale o jego życiu osobistym i małżeńskim. Ale jest żonatym mężczyzną, a ożenił się z jednym z najlepszych i najgorętsze aktorki DeWanda Wise. Jego żona Wise jest również znaną gwiazdą Hollywood. Jednak podzielił się swoim pierwszym spotkaniem, kiedy obaj grali w tym samym filmie w 2008 roku . Po pierwszym spotkaniu zaczęli się spotykać.

Dobrze, pobrali się w 2011 r. , ale nadal nie mają dzieci. W wywiadzie powiedział, że oboje zajęci własnym zawodem, synowi wystarczy czasu na dzieci, ale wkrótce to planują.

Cóż, strony wiki okryły go, że jest bardzo przyzwoitą i bardzo niewinną osobowością, więc ma wspaniałych przyjaciół w branży. Choć co roku 1 grudnia świętuje swoje urodziny z rodziną i przyjaciółmi. A już 1 grudnia osiągnął wiek 38 lat.

Krótkie Bio Alano Millera:

Jeden z największych aktorów Hollywood, Miller posiada obywatelstwo amerykańskie i jest pochodzenia afroamerykańskiego. Jest także jednym z przystojnych facetów, który ma odpowiednio wysoki wzrost 6 stóp i 2 cale oraz dobrze utrzymaną i dobrze udekorowaną sylwetkę. Cóż, jeśli jesteś jego prawdziwym fanem, to znalazłeś go również w sieciach społecznościowych.

Zalecane