blog

Alex Beresford żonaty, żona, dziewczyna, wesoły, związek, życie osobiste

Popularny angielski prezenter telewizyjny i meteorolog, Alex Beresford, stworzył odcisk swojego nazwiska w sektorze dziennikarskim. Alex jest uwielbiany za reportaże ITV Weather i Good Morning Britain, a także prezentuje programy specjalne i pracuje w programie o bieżących wydarzeniach, Tonight. Alex jako meteorolog z niezwykłą i ostrą prezentacją wywołuje uśmiech na twarzy publiczności niezależnie od tego, co jest na zewnątrz.

 Alex Beresford żonaty, żona, dziewczyna, wesoły, związek, życie osobiste

Kariera i postęp:

Alex Beresford rozpoczął karierę dziennikarską w 2004 roku pracując dla ITV West Country z siedzibą w Bristolu. Następnie przeniósł się do ITV Weather jako krajowy prezenter od 26 listopada 2007 r. Po tym miał możliwość dołączyć jako prezenter pogody na stałe do programu ITV Breakfast Daybreak. Wkrótce jednak Daybreak został zastąpiony nowym programem o nazwie Good Morning Britain. Rozpoczął pracę zarówno w studiu, jak i na planie nowego show.

Alex zaprezentował trzyczęściową serię na Channel 4 od kwietnia 2013 roku zatytułowaną Najdziwniejszą pogodę świata. Następnie w kwietniu 2014 roku był gospodarzem czteroczęściowej serii Channel 4, nazwanej „Najbardziej ekstremalną pogodą w Wielkiej Brytanii”. Alex był gospodarzem dzisiejszego odcinka opartego na powodzi w styczniu 2016 roku.

Alex Beresford pracował dla wielu stacji i został uznany za wybitnego meteorologa. Ciężka praca i wysiłki z pewnością pomogły mu w uzyskaniu wspaniałej wartości netto w tysiącach.

Życie osobiste: randki, małżeństwo i żona!

W przeciwieństwie do kariery, Alex stara się unikać niechcianej uwagi mediów i tabloidów wobec swojego życia osobistego. Ale to nie znaczy, że przystojny dziennikarz ma zrujnowane życie osobiste. W rzeczywistości Alex jest szczęśliwym człowiekiem rodzinnym, który jest żonaty z Natalie i ma syna. Syn ma podobno siedem lat i jest obsypany miłością i uwagą obojga rodziców.

Pracowity dziennikarz Alex jest odpowiedzialnym ojcem i mężem, który chętnie spędza czas z rodziną. Alex jako miłośnik podróży zabiera syna, a dziewczyna, która została żoną, wraz z nim w nowe miejsca na wakacje. Alex podzielił się z Sunday post, że jego pierwszy weekend z rodziną był na Majorce. Czteroosobowa Rodzina spędziła piękne chwile na wakacjach i wróciła z torbą pełną wspomnień. Alex jest rzeczywiście gejem, mając tak kochający i czuły związek z rodziną.

Krótki życiorys:

Urodzony 28 listopada 1980 r. Alex Beresford dorastał w Bristolu w Anglii ze swoją białą brytyjską matką i czarnoskórym brytyjskim ojcem. Ukończył edukację w Katolickiej Szkole St Thomas More. Jest znanym prezenterem telewizyjnym i prognostykiem pogody. Alex jest obdarzony wysokim wzrostem i uroczą osobowością, która przyczynia się do jego osobowości.

Zalecane