blog

Alex Curry ma męża gitarzystę - Secret Love Life Out In Open

33-letni dziennikarz Alex Curry jest żonaty z amerykańskim gitarzystą i autorem piosenek Jeffem Nisenem. Kiedyś Alex i jej mąż Jedd delektowali się randkowaniem, większość spostrzeżeń trzymali w tajemnicy. Później para sama rozlała fasolę ze swojego ślubu w magazynie The Knot po tym, jak ogłosili swoją datę ślubu.

  Alex Curry ma męża gitarzystę - Secret Love Life Out In Open

Kiedyś, kiedy Alex i jej mąż Jedd rozkoszowali się randkowaniem, większość spostrzeżeń trzymali w tajemnicy. Później para sama rozlała fasolę ze swojego ślubu w magazynie The Knot po tym, jak ogłosili swoją datę ślubu.

Wtedy dowiedzieliśmy się, że duet mąż-żona złożył śluby 2 lipca 2016 r. w Manhattan Beach w Kalifornii.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Jeffa Nisena (@jeffnisen)

Chociaż Curry często nie dzieli się zdjęciami z mężem, uchwyt IG Nisen jest zalany zdjęciami tej dwójki. Niezależnie od tego, czy chodzi o wspólne spędzanie weekendu, czy o zdobywanie fanów świadomy z miłości do swojej żony, przystojny przystojniak nie traci okazji, by wspomnieć o swojej żonie na platformie mediów społecznościowych.

Najbardziej popularne: Tom Kaulitz Wiki, żona, Heidi Klum, Net Worth

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Jeffa Nisena (@jeffnisen)

Jej mąż, Jeff Nisen, jest gitarzystą i piosenkarzem, który rozpoczął swoją muzyczną podróż przez gitary punkrockowych zespołów lat 90-tych. Niektóre z jego autorów piosenek obejmują: Czasy w życiu (2020), Utknąłem w Tobie (2020).

Możesz polubić: Dagmar Midcap Bio, Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Wartość netto

Wynagrodzenie i wartość netto

Alex Curry rozpoczęła karierę zawodową, gdy miała okazję pracować za kulisami dla paliwo TV . Później dostała szansę pracy jako gospodarz w Fuel TV Download i pojawiła się jako asystentka terenowa w „Ostatniej rozmowie z Carsonem Daly”.

Obecnie jest gospodarzem i reporterem programów „Angels Weekly” i „Kings Weekly” stacji FOX Sports West. Po raz pierwszy dołączyła do majątku netto w 2012 roku jako gospodarz, a później rozszerzyła swoją rolę reportera.

Za swoją pracę zdobyła trzy nagrody Telly jako prezenterka i reporterka jako ekipa Aniołów i Królów.

Od kwietnia 2012 roku jest także reporterem dla NBC Sports. Relacjonowała serię Pro Beach Volleyball Series i Red Bull Signature. Jej kariera została podkreślona, ​​gdy prowadziła Tailgate 48 w Big 10 Network.

Odkryć: Tori Patton Wiki, wiek, ślub, mąż, w ciąży, dziecko, wartość netto

Według Paysy limit wynagrodzeń Fox Sports Reporter wynosi od 43 669 do 82 530 USD. Oczekuje się więc, że mogła zgromadzić wartość netto w wysokości około milionów dolarów.

Wiki-Like-Bio

Alex Curry urodziła się 27 maja 1987 roku w Manhattan Beach w Kalifornii, wraz ze swoimi trzema siostrami.

Jej ojciec, Tim Curry, jest założycielem firmy produkującej naturalne napoje energetyzujące, podczas gdy jej matka jest założycielem Growing Great.

Posiada obywatelstwo amerykańskie i należy do rasy białej. Ukończyła edukację na Uniwersytecie Stanowym w San Diego, gdzie uzyskała tytuł licencjata z dziennikarstwa i studiów medialnych ze specjalizacją z marketingu.

Zalecane