blog

Alex Dimitriades Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, Geje, Wartość netto, Bio

Pomimo wspaniałej kariery i uroczego wyglądu, niektóre osoby nie znajdują idealnego partnera do dzielenia się sławą. Jedną z takich osobowości jest Alex Dimitriades, który jest godny pozazdroszczenia pod każdym względem, ale skończył jako singiel z pewnych niejasnych powodów. Alex Dimitriades to australijski aktor telewizyjny i filmowy, znany z występów w „Statku widmo”, „Head On” i „Deuce Bigalow: Europejski żigolak”.

 Alex Dimitriades Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, Geje, Wartość netto, Bio

Kariera i postęp:

Alex Dimitriades po raz pierwszy znalazł się w centrum uwagi, grając jedną z głównych ról w australijskim filmie „The Heartbreak Kid” w 1993 roku, za który otrzymał pozytywne recenzje i recenzje. Następnie zdobył główną rolę, Ari w kontrowersyjnym filmie „Head On”. Jego doskonała rola w filmie przyniosła mu kilka nagród i nominację do nagrody AFI Award.

Co więcej, Alex wykorzystał swoje umiejętności aktorskie w innych australijskich filmach, takich jak „Let’s Get Skase”, „La Spagnola”, „Wog Boy 2: Kings of Mykonos”. Pracował także w niektórych hollywoodzkich filmach, w tym „Statek widmo”, „Deuce Bigalow: Europejski żigolak”. Oprócz aktorstwa Alex jest także profesjonalnym DJ-em, który w Australii jest określany jako DJ Boogie Monster.

Ile ma wartość netto Alexa?

43-letni aktor Alex zainwestował ponad dwie dekady w branżę aktorską. Zaprezentował swoje umiejętności aktorskie w kilku filmach i serialach telewizyjnych, zdobywając zarówno pochwały, jak i fortunę ekonomiczną. Jego kariera jako DJ i aktor na scenie, telewizji i filmach pokazuje, że cieszy się znaczną wartością netto w setkach tysięcy dolarów.

Rozwijanie historii jego związku:

Chociaż kariera Alexa jest dobrze poukładana i stabilna, jego życie osobiste spotkało się z wieloma zawirowaniami i zerwanymi relacjami. Alex przez trzy lata spotykał się z Anją Lake, osobą z towarzystwa i menedżerem biznesowym. Od jakiegoś czasu krążyły plotki o romansie, ale Anji potwierdziła tę wiadomość, przesyłając swoje zdjęcie na Instagram 1 listopada 2011 r.

Podobnie miał kiedyś poważny związek z Terrym Biviano, australijskim projektantem, który jest teraz mężatką, żoną Anthony'ego Minichiello, od ośmiu długich lat. Była para cieszyła się romantyczną więzią do 2008 roku, zanim w mediach pojawił się artykuł o nim i innej damie, która zbliżyła się na plaży.

Oprócz tego Alex Dimitriates przez rok spotykał się z Shauną Mac, popularną agentką mody. Po zerwaniu w 2008 roku został aresztowany za jazdę pod wpływem alkoholu, a także zauważono, jak mocno imprezuje z kobietami. Ze względu na jego stan wolny i krótkotrwałe związki, często podejrzewa się go o preferencje gejowskie, ale do tej pory nie wykazywał żadnych cech, które przypominałyby orientację.

Krótkie życiorys i rodzina Alexa:

Alexandra Dimitriades urodziła się 28 ten Grudzień 1973 w Sydney, Nowa Południowa Walia. Jest dzieckiem pierwszego pokolenia greckich imigrantów i jest najmniejszy z trójki rodzeństwa. Ma siostrę Melindę i brata George'a. Jego matka wychowywała dzieci jako samotny rodzic po tym, jak jego rodzice rozwiedli się, gdy miał dwanaście lat. Należy do australijskiego pochodzenia i ma imponującą wysokość 5 stóp i 11 cali.

Zalecane