blog

Alex Riley Wiki, żonaty, żona, dziewczyna, randki, geje, WWE, wartość netto

Zapasy to ekscytujący sposób na zabawę ludzi, w których fani dopingują niektóre niezgodne z prawem ruchy. Alex Riley może być mniej znanym cudownym dzieckiem WWE, ale zwrócił na siebie uwagę, kiedy został towarzyszem ringu The Miz i pomógł mu wygrać wiele meczów. Po uwolnieniu przez WWE wkroczył na pole aktorskie z dramatem bokserskim „Szklana szczęka”.

 Alex Riley Wiki, żonaty, żona, dziewczyna, randki, geje, WWE, wartość netto

Ile jest warte netto byłego zapaśnika?

Riley trzymał głowę wysoko podczas swojej dziewięcioletniej współpracy z firmą, zdobywając kilka znaczących tytułów. Po zdobyciu tytułów FCW Tag Team, Riley wygrał również prestiżową połowę tag team, Thoroughbreds ze swoim byłym partnerem Johnnym Curtisem znanym jako Fandango.

Mówiąc o swoich pensjach i kontrakcie z WWE, Riley zarobił przyzwoitą sumę w ciągu swojej dziewięcioletniej kariery zapaśniczej. Nie udostępnił żadnych wystarczających szczegółów swojej wartości netto, które zostały podane do wiadomości publicznej.

Alex jest kobietą mężczyzną, ale jeszcze nie jest mężatką!

Zanim Riley pojawił się na obrazie WWE, podobno spotykał się z byłą supergwiazdą WWE — Barbie Blank — w 2005 roku, ale para rozstała się w 2007 roku. Mówi się, że nadal są w kontakcie i są dobrymi przyjaciółmi pomimo ich separacji.

Zalecane