blog

Alexandra Burke Bio: mama, zaręczona, chłopak, wartość netto

Angielska piosenkarka Alexandra Burker jest najbardziej znana jako zwyciężczyni piątego sezonu brytyjskiego serialu telewizyjnego The X Factor z 2008 roku. Po wygraniu konkursu stała się sławna, gdy wydała Alleluja i pobiła rekord największej sprzedaży w ciągu jednego dnia. Brała również udział w tańcu Strictly Come Dancing w 2017 roku. Obecnie pojawia się jako gość panelista w Loose Women w ITV. Zbiera dochody z przełomowej kariery nagraniowej po sukcesie w piątej serii The X Factor.

 Alexandra Burke Bio: mama, zaręczona, chłopak, wartość netto

Zdobyła trzy nagrody Urban Music Award w 2010 roku za najlepszy album, najlepszą współpracę (z Pitbullem) i najlepszy teledysk. Jest również laureatką nagrody Glamour Women of the Year Awards w 2011 roku dla najlepszego brytyjskiego muzyka/solisty.

Zaręczony z dwuletnim chłopakiem; Plany na wystawne wesele

Alexandra ogłosiła swoje wieści o zaręczynach ze swoim chłopakiem Joshuą Ginnelly na Instagramie 7 stycznia 2018 roku. powiedziałem tak na nim napisane. Zaręczyła się z Joshuą 18 grudnia 2017 r. w Paryżu, ale postanowiła zatrzymać z nimi tę wiadomość przez jakiś czas.

Alexandra Burker z narzeczonym Joshua Ginnelly 12 czerwca 2018 (zdjęcie: Instagram)

Sensacja śpiewu ujawniła również ich plany ślubne z jej narzeczonym, Joshem w show Luźne Kobiety w czerwcu 2018 r. Para, która zaczęła spotykać się w kwietniu 2016 r., ma zamiar wymienić śluby w 2020 r., a piosenkarka stwierdziła, że ​​nadszedł czas, aby zadomowić się w ich karierze.

Oprócz długotrwałego związku z Joshem, piosenkarka wcześniej spotykała się z angielskim piłkarzem Jermaine Defoe przez kilka miesięcy w 2012 roku. Później dowiedziała się, że Jermaine ją zdradzał z modelką Laurą Brown. Aleksandria nawet znieważyła Jermaina w jednej ze swoich piosenek, Dzień marzeń w 2013. Alexandria miała również krótki romans z piłkarzem Dominique Jean-Zephirin, przez rok w 2012.

Życie rodzinne; Śmierć Matki; Brat skazany za napaść

Alexandra jest córką Davida Burke'a i nieżyjącej już brytyjskiej piosenkarki Melissy Bell. W swojej rodzinie ma troje rodzeństwa.

Jej matka była piosenkarką R&B i członkinią zespołu Soul II Soul. Jej mama cierpiała na niewydolność nerek i zmarła tego samego dnia, w którym zadebiutowała w BBC Taniec z gwiazdami 29 sierpnia 2017 r. Alexandra ogarnęła emocje, wspominając swoją mamę podczas wywiadu w programie telewizyjnym Luźne Kobiety w marcu 2018 r.

Brat Alexandry, Aaron Burker, został skazany 2 marca 2018 roku na 15 miesięcy więzienia i pięcioletni zakaz zbliżania się za fizyczne znęcanie się nad swoją byłą Jessicą Kenney. Incydent miał miejsce, gdy Jessica powstrzymała go przed paleniem marihuany w jej rezydencji, a Aaron wielokrotnie bił kobietę i nadal ją napadał, aż spadła z podłogi.

Krótki życiorys

Piosenkarka urodziła się 25 sierpnia 1988 roku w Islington zgodnie z wiki. Uczęszczała do Elizabeth Garrett Anderson School w Islington, aby ukończyć kurs GCSE Certificate of Secondary Education. Alexandra stoi na wysokości 1,63 m (5' 4').

Zalecane