blog

Alexandra Felstead Wiki, Bio, Rodzice, Rodzina, Chłopak, Randki

Felstead jest najbardziej znany jako gwiazda serialu The Made in Chelsea. Made in Chelsea to serial telewizyjny z ustrukturyzowaną rzeczywistością emitowany przez E4 w Wielkiej Brytanii, który przedstawia życie i miłości grupy zamożnych młodych ludzi z Londynu. Binky jest również właścicielem bajecznych kosmetyków wyprodukowanych w Wielkiej Brytanii „Binky London”.

  Alexandra Felstead Wiki, Bio, Rodzice, Rodzina, Chłopak, Randki

Binky jest również właścicielem bajecznych kosmetyków wyprodukowanych w Wielkiej Brytanii „Binky London”.

Wczesne życie i kariera:

Felstead kształciła się w Taunton School w Somerset i zdobyła maturę ze sztuki i fotografii. Po ukończeniu szkoły Binky zaczęła pracować jako recepcjonistka w firmie funduszy hedgingowych w Londynie. Jej nastoletnie życie nie poszło dobrze, ponieważ była zastraszana przez społeczeństwo i koledzy argumentując rozwód jej rodziców.

W 2011 roku Binky rozpoczęła karierę, dołączając do obsady serialu rzeczywistości ustrukturyzowanej E4 „Wyprodukowano w Chelsea” wraz ze swoją współlokatorką Cheską Hull. Spektakl odniósł ogromny sukces i nagle stały się popularnymi gwiazdami przed widzami. Oprócz pokazu, w 2013 roku piękna Felstead wprowadziła na rynek swoje kosmetyki Lipstick Boutique oraz kolekcję lakierów do paznokci.

W maju 2014 r. Binky rozpoczął zdjęcia z marką Bluebella w strojach kąpielowych i bieliźnie. Więcej informacji na temat jej wczesnych lat życia można znaleźć na stronach wiki.

Życie randkowe; Żonaty?

Alexandra i jej były chłopak Joshuwa Patterson przywitali swoje pierwsze dziecko, córkę, Indię Elizabeth Felstead-Patterson, 12 czerwca 2019 roku. Zrobili rodzinną sesję zdjęciową dla Hello! Czasopismo. Gwiazda telewizji Britsih stwierdziła również, że po powitaniu córki w końcu poczuła się jak jednostka rodzinna.

Zaledwie 15 miesięcy po urodzeniu dziecka para nazwała to zerwaniem z ich związku. Rozłam, zanim mogli nazwać się mężem i żoną. Dzieli córkę z Joshuwą Pattersonem, nawet jeśli nie są już razem; była para pracuje jako zespół, aby wychować swoją córkę Indię.

Ponadto przyznali, że mają swoje indywidualne ambicje w życiu, które chcą spełnić, i oboje bardzo się szanują.

Alexandra i Joshuwa z córką (grudzień 2017) (źródło: Instagram)

Córka byłej pary, India, niedawno skończyła dwa lata, 12 czerwca 2019 r. Napisała piękny post na temat obchodów specjalnego dnia swojej córeczki i zastanawiała się nad swoją miłością do dziecka.

Na razie Alexandra ujawniła swój plan przeprowadzki na wieś ze swoją córką Indią. Przyznaje, że jej córka jest jak ona „chłopcą”, prawdziwą dziewczyną ze wsi. Chciała móc spakować samochód w weekendowe wieczory, a latem siedzieć w ogrodzie z brodzikiem, a zimą rozpalać duże ogniska. To może być powód, dla którego pragnie osiedlić się w cichym miejscu blisko natury.

Na razie nie wyszła za mąż.

Wartość netto i wynagrodzenie:

Alexandra to gorąca dama o atrakcyjnej figurze ciała. Od trzech lat gra w reality show „Made in Chelsea”. Ma również biznes swojego produktu kosmetycznego Binky London. W 2015 roku gwiazda The Made in Chelsea zarobiła szacunkowo 1,4 miliona funtów.

Fakty i biografia: życie rodzinne

Brytyjska osobowość telewizyjna Alexandra Felstead, znana również jako imię z dzieciństwa, Binky, urodziła się 14 czerwca 1990 roku w Londynie w Wielkiej Brytanii. Jest córką ojca Rogera i matki Jane.

Dwudziestodziewięcioletnia oszałamiająca dama Felstead ma siostrę i brata. Jej siostra Anna-Louise i brat Ollie mieszkają razem z matką Jane po rozwodzie rodziców. Jej rodzice rozwiedli się, gdy była młoda.

Mówiąc o jej cechach fizycznych, ma piękne ciało o wymiarach 34-24-35 cali i wysokości 1,7 metra. Felstead należy do rasy białej/kaukaskiej z obywatelstwem brytyjskim.

Zalecane