blog

Alexandra Lenas Wiki: wiek, urodziny, wzrost, ślub, rodzina, praca, wartość netto

Bycie fanem GOT jest powszechne, ale wydawanie dużych pieniędzy na ślub tematyczny GOT wydaje się odrobinę przesadzone. Alexandra Lenas to dziewczyna, która złożyła przysięgę małżeńską podczas jedynego w swoim rodzaju ślubu z miliarderem Seanem Parkerem, który pojawił się w centrum uwagi jako pierwszy prezes Facebooka. Alexandra jest także aktorką, która pojawiła się w filmie Mr. Reasonate, a także jest znaną piosenkarką i autorką tekstów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich życiu małżeńskim, ten jest dla Ciebie.

  Alexandra Lenas Wiki: wiek, urodziny, wzrost, ślub, rodzina, praca, wartość netto

29-letnia Alexandra jest także aktorką, która pojawiła się w filmie Pan Rozważny a także jest znanym piosenkarzem i autorem tekstów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich życiu małżeńskim, ten jest dla Ciebie.

Błogie życie małżeńskie Aleksandry; Świętuje rocznicę ślubu

Miliarder technologiczny Sean Parker i jego żona Alexandar Lenas są małżeństwem od 2013 roku Gry o tron ślub tematyczny.

Zanim zawiązała węzeł, para zaczęła spotykać się w 2010 roku. Zajęło im mniej niż rok, zanim para uświadomiła sobie niesamowitą chemię, którą łączy, a następnie Sean zaproponował swoją panią miłość w lutym 2011 roku.

Nie przegap: Jamie Hersch Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Mąż, Wzrost, Wartość netto

Po dwuletnim zaręczynach para powitała swoją pierwszą córkę o imieniu Winter Parker w dniu 7 stycznia 2013 roku.

38-letni współzałożyciel Napstera i jego żona, piosenkarka i autorka tekstów, związali się podczas ceremonii ślubnej wartej 10 milionów dolarów w Big Sur w Kalifornii 1 czerwca 2013 r. Gra o tron - ceremonia tematyczna była jedyna w swoim rodzaju i odbyła się w prastarym lesie sekwojowym. Ich tort weselny miał prawie dziewięć stóp wysokości. Na weselu nawet ich goście nosili kostiumy zaprojektowane na zamówienie przez projektantkę kostiumów Władcy Pierścieni, Ngilę Dickson .

  Sean Parker i jego żona Alexandra Lenas na ślubie

„Moja żona i ja powinniśmy być teraz szczęśliwi, szczęśliwi, że byliśmy małżeństwem”

Wyjaśnił również, że ich małżeństwo było duchowe i dotyczyło tylko bliskich przyjaciół i rodziny, gdzie nie chcieli żadnej medialnej porażki. Ujawnił również, że zapłacił 1 milion dolarów Kalifornijskiej Komisji ds. Wybrzeża i zgodził się zbudować kempingi o wartości 1,5 miliona dolarów dla upośledzonych dzieci.

Piąta rocznica małżeństwa pary udostępniona 2 czerwca 2018 r. (Zdjęcie: Instagram)

Wyraziła radość z bycia z mężczyzną swoich marzeń przez dziesięć lat i dokończenia ich piątej rocznicy ślubu.

Czteroosobowa rodzina

Alexandra i jej mąż przywitali swoje drugie dziecko, syna Zephyra Emersona Parkera, 1 grudnia 2014 r. Lenas ogłosiła wiadomość o przybyciu dziecka za pośrednictwem swojego posta na Instagramie, w którym udostępniła zdjęcie, jak przytula noworodka 4 grudnia 2014 r.

Przeczytaj także: Rex Lee Wiki, wesoły, związek, wartość netto

Życie zawodowe i wartość netto

Mówiąc o swojej karierze, widziano ją tylko w jednym filmie Pan Rozważny wydany w 2011 roku. Cóż, w filmie Alexandra grała rolę prostej dziewczyny. Poza tym jest uznaną piosenkarką i autorką tekstów oraz znaną twarzą w Nowym Jorku.

Aktorka Alexandra, która zagrała tylko w filmie, mogła zarobić dzięki temu odpowiednią kwotę. Ale ma ograniczone informacje dotyczące jej wartości netto i wynagrodzenia. Kiedy jesteś żoną miliardera, nie potrzebujesz pracy, aby utrzymać życie. Podobnie jej mąż ma wartość netto 7,6 miliarda dolarów i prowadzi wystawny styl życia.

Jej partner zebrał rosnące dochody jako współzałożyciel serwisu muzycznego Napster w 1999 roku i internetowej platformy kampanii o nazwie Plaxo w 2007 roku. Był także członkiem zespołu kreatywnego stojącego za założycielem Facebooka, Markiem Zuckerbergiem.

Po wszystkich dotychczasowych sukcesach miliarder internetowy założył fundusz venture capital, The Founders Fund, wraz ze swoimi przedsiębiorczymi przyjaciółmi, takimi jak Peter Thiel, Ken Howery i Luke Nosek. W 2016 roku Sean przekazał kolosalną kwotę 250 milionów dolarów na rzecz Instytutu Immunoterapii Raka Parkera.

Wiedz również: Garren Stitt Wiki, wiek, rodzice, wzrost, programy telewizyjne

Krótki życiorys

Żona miliardera, Alexandra, co roku obchodzi swoje urodziny 9 maja. Obecnie ma około 29 lat. Jak na wiki, wraz z mężem mieszka z dwójką dzieci, chłopcem i córeczką. Niewiele wiadomo o jej wykształceniu i wczesnym życiu rodzinnym. Chociaż jej wzrost nie został ujawniony w tym czasie, po wyglądzie jej zdjęcia wydaje się być wysoką damą.

Zalecane