blog

Alexis Ohanian Zaręczona, Ślub, Żonaty, Dziewczyna i Net Worth

Przedsiębiorca i inwestor internetowy, a także sława jako sekcja internetowa, prowadząca kilka stron internetowych, a także najwyżej oceniane strony, Alexis Ohanian, który jest również współzałożycielem i współwłaścicielem Reddit. Ten facet jest również znany jako aktywista, inwestor i autor, który również napisał kilka bestsellerowych książek. Urodził się w Brooklynie w Nowym Jorku 24 kwietnia 1983 r. Urodził się jako syn Ormian-Amerykanina Chrisa i urodzonej w Niemczech matki Anke.

 Alexis Ohanian Zaręczona, Ślub, Żonaty, Dziewczyna i Net Worth

Poznaj jego karierę i sukcesje:

Założył reddit.com ze współzałożycielem Stevem i początkowo otrzymał finansowanie od Y Combinator po tym, jak on i Huffman odrzucili ich pierwotny pomysł, My Mobile Menu. W 2007 roku założył również Breadpig, „Inkorporację”.

Alexis pełnił również rolę partnera w niepełnym wymiarze godzin i partnera w pełnym wymiarze godzin w Y Combinator, przed odejściem w 2016 r., aby wesprzeć uruchomienie trzeciego zainicjowanego funduszu kapitałowego z Garrym.

Ile jest warte Ohanian?

Ten przedsiębiorca internetowy ma ponad 6 milionów dolarów wartości netto ze swoimi ogromnymi dochodami i roczną pensją. Według CelebrityNetworth.com założył również Breadpig i organizacje internetowe, które znajdują, rozwijają i wprowadzają na rynek „geekowe” rzeczy, a następnie zapewniają zyski firmom, którym brakuje funduszy.

Jednak wiki to obejmowało; Breadpig wzrósł o ponad 150 tysięcy dolarów od czasu jego premiery w 2007 roku. Ma także dyrektora marketingu Hipmunk i internetowych organizacji turystycznych. Jego narzeczona lub potencjalna żona i starsza tenisistka Serena Williams ma ponad 150 milionów dolarów wartości netto.

Zaręczony z Sereną. Jakiś plan ślubu?

Jeśli pogrążyłeś się w głębokiej, czarnej depresji z powodu wszystkich tragicznych wiadomości z końca 2016 roku, mamy dla ciebie świetne wieści, a to znaczy, że Serena Williams zaręczyła się; jej narzeczony wygląda na całkiem niesamowitego faceta, którym jest Alexis.

Jego dziewczyna (obecnie narzeczona), Serena Williams, ujawnia swoje podekscytowanie planowaniem ślubu z Alexis, a jeśli nie słuchałeś jego związku z Sereną, jest to możliwe, ponieważ są bardzo dyskretni. W większości przypadków ta dwójka utrzymuje swoją miłość na kontach społecznościowych, ale to nie znaczy, że nie ma nic do powiedzenia o mężczyźnie, a my ujawniliśmy jego życie miłosne. Niemniej jednak podobno zaczęli spotykać się z Sereną w 2015 roku.

Wygląda więc na to, że do tej pory nie jest żonatym facetem, ale szczęśliwie mieszka ze swoją dziewczyną / narzeczoną / potencjalną żoną tenisową, Sereną Williams.

Krótki życiorys:

Ten 33-letni przedsiębiorca internetowy miał obywatelstwo amerykańskie, ale ma mieszane pochodzenie etniczne, ponieważ jego rodzice mają różne pochodzenie. Aby zobaczyć swoje konto w mediach społecznościowych i Instagram, ma szykowny wygląd, a także dobrze utrzymane i wymyślone ciało. Jednak jego wzrost wynosi ponad 6 stóp i 5 cali, a także ma zdrowe i atrakcyjne ciało.

Serena Williams ujawnia swoje podekscytowanie!

Nie mogę się oprzeć mocnej grze butów #nike

Zdjęcie opublikowane przez Serenę Williams (@serenawilliams) on

Zalecane