blog

Alfred F Kelly Jr, dyrektor generalny Visa Inc Wiki: wynagrodzenie, wartość netto i rodzina

Alfred F Kelly jest amerykańskim biznesmenem i dyrektorem generalnym Visa, Inc. Jego firma była w stanie zapewnić wydajną, niezawodną i wygodną obsługę swoim klientom na całym świecie. Alfred został uhonorowany Nagrodą Białego Domu za Wybitną Służbę w 1986 roku za jego jakość przywódczą.

 Alfred F Kelly Jr, dyrektor generalny Visa Inc Wiki: wynagrodzenie, wartość netto i rodzina

Alfred F Kelly jest amerykańskim biznesmenem i dyrektorem naczelnym Wiza, Inc. Jego firma jest w stanie zapewnić wydajną, niezawodną i wygodną obsługę swoim klientom na całym świecie.

Alfred został uhonorowany Nagrodą Białego Domu za Wybitną Służbę w 1986 roku za jego jakość przywódczą. Jego innowacyjny sposób myślenia, integracyjne podejście, pozytywne nastawienie i szeroka wizja rozwoju firmy stały się miarą przyznania tej nagrody.

Wiki – wiek, edukacja

Alfred F Kelly urodził się w 1959 roku w Stanach Zjednoczonych. Jest wciąż żywy i aktywny w wieku 60 lat.

Mówiąc o swoim wykształceniu, zapisał się do Iona College, prywatnej katolickiej uczelni znajdującej się w New Rochelle w stanie Nowy Jork. Później uzyskał tytuł MBA i licencjata w Iona College.

Rozważ przeczytanie tego:- Stan zamężny Bridget Sloan

Rodzina - żona i dzieci

Alfred F Kelly jest szczęśliwym mężem Margaret Joan Parlatore. Para zawiązała ślub w kościele rzymskokatolickim Miłosierdzia we wrześniu 1983 r. A teraz są pobłogosławieni pięciorgiem dzieci.

Mówiąc o zawodzie swojej żony, Margaret pracowała jako księgowa w oddziale firmy Pepsi-Cola firmy PepsiCo w White Plains.

Wartość netto

Szacunkowa wartość netto Alfreda F Kelly'ego wynosi około 60,4 miliona dolarów na dzień 29 listopada 2019 r. Ma ponad 139 036 jednostek Wiza Akcje w jego imieniu, których wartość wynosi ponad 39 402 235 USD. A patrząc na jego 16-letnie transakcje, sprzedał Wiza Akcje wycenione na ponad 1 459 121 USD. Mimo to Alfred prawdopodobnie będzie miał co najmniej 212 824 jednostki Wiza Akcje i aktywa publiczne o wartości 29 milionów dolarów.

Podobnie, jako przewodniczący zarządu i dyrektor naczelny w Wiza, dostaje roczną pensję w wysokości 19 493 900 dolarów, doliczając wszystkie odszkodowania. Plus, jako prezes Firma American Express od 2006 do 2008 roku dodał do swojej fortuny ponad 10 milionów dolarów.

To może być interesujące: - Shantanu Narayan Net Worth

Ekscytujące fakty dotyczące Alfreda F Kelly

  • Jego ojciec był prezesem kanadyjskiej firmy ubezpieczeniowej na życie w Nowym Jorku w Scarsdale. Ponadto jego zmarły dziadek był redaktorem sportowym The New York Times w latach 1937-1958.
  • The New York Times umieścił go na liście 200 najlepiej opłacanych dyrektorów generalnych w Ameryce w 2017 roku.
  • Jego imię Alfred pochodzi od germańskich słów aelfandraed, co oznacza „radca elfów”.
  • Jego nazwisko Kelly ma wyjątkowe znaczenie ze względu na jego wielorakie pochodzenie. Ma swoje znaczenie w irlandzkiej, szkockiej i angielskiej patronimice.
  • Spędził dwie dekady swojej kariery pracując jako Executive w American Express.
  • W latach 80. pracował w Białym Domu w rezydencji prezydenta USA.

Zalecane