blog

Algee Smith Relacja i dziewczyna: randki, rodzice mają wartość netto i pochodzenie

Amerykański aktor Algee Smith jest znany z nagradzanego amerykańskiego serialu komediowego Here We Go Again, w którym grał rolę Warrena. Jest również upamiętniony za rolę Sama w amerykańskim serialu telewizyjnym Army Wives Da Boss w filmie Let it Shine. Algae koncentruje się obecnie na nadchodzącym dramacie The Hate U Give, w którym można go zobaczyć w roli Khalila.

  Algee Smith Relacja i dziewczyna: randki, rodzice mają wartość netto i pochodzenie

Ile jest warte netto Algee?

Algee Smith zebrał ogromną wartość netto dzięki swojej karierze jako amerykański aktor i piosenkarz. Jego umiarkowany przebój kasowy, Ziemia do echa zarobił 45,3 mln USD przy budżecie produkcyjnym wynoszącym 13 mln USD. Trzeciego dnia weekendu otwarcia Ziemia do echa pozyskał średnio 2590 USD na obiekt, który został wypuszczony w 3179 kinach w Ameryce i zajął 6. miejsce. Film science fiction, w którym Algee przedstawił postać Marcusa Simmsa, niewątpliwie pomógł mu pomnożyć majątek. Poza tym pod jego nazwiskiem kryje się wiele osiągnięć aktorskich, a on jest jednym z uznanych śpiewaków, który pozyskał milion dolarów netto.

Algee zadebiutował jako aktor w 2012 roku rolą Spencera w serialu telewizyjnym Nickelodeon Jak się kołysać . A od roku 2013 do 2017 Algee pojawił się w Komplikacje, Niesława, Znowu zaczynamy, Święci i grzesznicy, Historia nowego wydania oraz Detroit.

23-letni aktor jest również uznawany za album EP Słuchać, który wydał 23 czerwca 2017 roku. Na swoim albumie zmieszał gatunek R&B/soul z sześcioma singlami, które zostały wyprodukowane przez wytwórnię Dostęp do REJESTRÓW. Skomponował także ścieżkę dźwiękową zatytułowaną Rosnąć za amerykański dramat Detroit.

Czy Algee Randki?

Algee Smith jest aktywny w serwisach społecznościowych, gdzie wskazuje na swój status związku. 24 września 2010 r. Algee napisał na Twitterze, że potrzebuje dziewczyny z Twittera. Co więcej, 4 marca 2011 r. Algee opowiedział o swoim życiu miłosnym na Twitterze, sugerując, że jest singlem. Aktor powiedział, że nie potrzebuje dziewczyny.

Chociaż Algee nie ma kogoś wyjątkowego, kto mógłby cieszyć się ekstatycznym życiem miłosnym, ma kilku bliskich przyjaciół, z których może nawiązać wspomnienia. 22 listopada 2013 r. zamieścił na swoim Facebooku zdjęcie ze swoim partnerem przejęcia, Jharee Stephens.

Czy Algee Smith jest spokrewniony z Willem Smithem?

Amerykańscy aktorzy Algee Smith i Will Smith są do pewnego stopnia podobni i wiele osób jest zdezorientowanych swoim związkiem. Niektórzy ludzie myślą nawet, że Algee jest synem Willa ze względu na ich wspólne nazwisko.

Cóż, Will Smith, który był dwukrotnie żonaty, ma dwóch synów i jedną córkę. Od pierwszego małżeństwa z Sheree Zampino ma syna, Willarda Carrolla „Treya” Smitha III. A ze swoją drugą żoną, Jadą Pinkett Smith, ma syna o imieniu Jaden Smith i córkę o imieniu Willow Smith.

Algee i Will Smith nie są ze sobą spokrewnieni w prawdziwym życiu. Ale jeśli chodzi o Hollywood, dzielą ten sam zawód, co aktor i piosenkarz. Will, który jest również piosenkarzem, był jednym ze źródeł inspiracji dla Algee.

Skąd pochodzi Algee Smith?

Algee Smith, którego rodzinnym miastem jest Saginaw w stanie Michigan, mieszkał z rodzicami w pobliżu sklepu Kessela. Jego matka, Tanesha Eley, również urodziła się w Saginawie. Jego ojczym John Eley i jego rodzeństwo przenieśli się do Atlanty, gdy miał zaledwie osiem lat. Jednym z powodów migracji jego rodziny do Atlanty było zainteresowanie Algee muzyką i aktorstwem. Rodzice Algee pomogli mu realizować marzenia.

Biologiczny ojciec Algee, Algee Smith III, jego rodzeństwo, wujkowie i ciocie nadal mieszkają w Saginaw. Mówiąc o swoim rodzeństwie, ma młodszą siostrę Soterię.

Krótki życiorys

Algee Smith urodziła się 7 listopada 1994 roku w Saginaw w stanie Michigan. Aktor ma 1,65 m wzrostu (5' 5') i należy do narodowości amerykańskiej. Kiedy Algee był dzieckiem, uczęszczał do szkoły podstawowej Kempton w swoim rodzinnym mieście Saginaw w stanie Michigan.

Zalecane