blog

Alice Young Wiki: Wiek, rodzina, wartość netto — wszystko o żonie Neila deGrasse'a Tysona

Alice Young jest uznawana za żonę Neila deGrasse Tysona, amerykańskiego popularyzatora nauki i astrofizyka. Matka dwójki dzieci, która od prawie trzech dekad prowadzi życie małżeńskie, jest również fizykiem matematycznym i byłym kierownikiem IT. Alice Young jest fizykiem matematycznym i pracowała jako były kierownik IT w Bloomberg L.P.

 Alice Young Wiki: Wiek, rodzina, wartość netto — wszystko o Neilu deGrasse Tyson's Wife

Ile jest warta netto Alice Young?

Alice Young jest fizykiem matematycznym i pracowała jako były menedżer IT w Bloomberg L.P. Chociaż; zarabia pokaźne zarobki jako fizyk; trzymała swoją wartość netto pod radarami.

Z drugiej strony jej mąż Neil zgromadził majątek w wysokości 2 milionów dolarów. Neil zdobył tak znakomitą ilość bogactwa będąc astrofizykiem i pisarzem. Neil, który jest dyrektorem Planetarium Haydena, odegrał kluczową rolę w przekształceniu Plutona w kategorię „planety karłowatej”.

Życie małżeńskie z Neilem

Alice poznała swojego 59-letniego partnera na zajęciach z fizyki na University of Texas w Austin. Związali zaślubiny w 1988 roku, rozpoczynając ich pożycie małżeńskie.

Alice powitała dwójkę dzieci, Mirandę i Travisa z mężem. Miranda została nazwana na cześć jednego z głównych księżyców Urana. Miranda ma 21 lat i podąża śladami ojca. Jest absolwentką Bronx Science, a teraz jest studentką pierwszego roku Harvardu.

Czteroosobowa rodzina mieszka na Dolnym Manhattanie. Alice i Neil to osobowości przyjazne dla mediów. Uwielbiają uczestniczyć w wydarzeniach publicznych i czerwonym dywanie rozdania nagród. W ostatnim czasie duet został zauważony na 60 ten Doroczna uroczystość wręczenia nagród Grammy, która odbyła się 28 stycznia 2018 r. w hotelu Marriott Marquis w Nowym Jorku.

Krótki życiorys

Alice Young ma 59 lat i urodziła się w 1958 roku. Jest rdzenną Amerykanką o białym pochodzeniu etnicznym. Mówiąc o swoim wykształceniu, ukończyła doktorat. w fizyce matematycznej. Alicja jest nieco niższa od swojego partnera, który stoi na wysokości 1,88 metra (6” 1”). Niewiele wiadomo o jej rodzinie i rodzicach.

Zalecane