blog

Alicia Garza Żonaty, Mąż/Mąż, Chłopak, Pochodzenie etniczne, Tatuaż, Bio

W dzisiejszym miejskim i zabieganym życiu tylko niektóre jednostki wychodzą, by mówić o niesprawiedliwości, z jaką spotykają się mniejszości w kraju i społeczeństwie. Wśród takich odważnych kobiet jest Alicia Graze, która prowadziła kampanie dotyczące kilku kwestii, takich jak prawo pracowników domowych, położenie kresu brutalności policji, problemy zdrowotne i przemoc wobec osób kolorowych i transpłciowych.

 Alicia Garza Żonaty, Mąż/Mąż, Chłopak, Pochodzenie etniczne, Tatuaż, Bio

Kariera i postęp:

Alicia Garza jest byłym dyrektorem People Organised to Win Employment Rights w San Francisco Bay Area. Jest zaangażowana w Black Organizing for Leadership and Dignity i zasiada w radzie dyrektorów „Forward Together” w Kalifornii. Aktywista uczestniczył w zatrzymaniu Bay Area Rapid Transit przez prawie cztery godziny, aby odzwierciedlić czas, w którym ciało Michaela Browna zostało zaniedbane na drodze po jego śmierci.

Ponadto znalazła się na liście Root 100 Achievers Afroamerykanów w wieku od 25 do 45 lat, a także w przewodniku Politico50 2015 dla myślicieli, wykonawców i wizjonerów. Otrzymała nagrodę Local Hero przyznawaną przez Strażnika Zatoki San Francisco. Alicia dwukrotnie otrzymała od Harvey Milk Democratic Club nagrodę dla działacza społecznego Bayarda Rustina za potępienie rasizmu i gentryfikacji. Zawsze bardziej skupiała się na propagowaniu i tworzeniu równości, a nie na pomnażaniu swojej wartości netto.

Żonaty z transseksualnym aktywistą!!

Alicia Garza poznała chłopaka, Malachi Garzę, który jest transseksualnym aktywistą płci męskiej, w 2003 roku. Para zbliżyła się do siebie od pierwszego spotkania i umawiała się na randki przez pięć lat. Alicia i jej małżonek przekształcili swój romantyczny romans w małżeństwo w 2008 roku. Ta niekonwencjonalna para ma do siebie ogromną miłość i uczucie i szanuje nawzajem swoje czyny.

Ponieważ oboje należą do tego samego zawodu; działacze społeczni, mają wysoki poziom zrozumienia. Obaj próbują jakoś zlikwidować hierarchię społeczną w społeczeństwie i zbudować harmonijną wspólnotę. Poza tym Alicia i jej mąż do tej pory nie myśleli o posiadaniu ani adopcji dzieci. Duet być może jest zajęty swoją pracą i nie chce się rozpraszać, witając dziecko.

Jej krótka biografia:

Alicia Garza urodziła się 4 stycznia 1981 roku. Dorastała w Los Angeles w Kalifornii w USA z wspierającymi rodzicami. Należy do pochodzenia afroamerykańskiego i narodowości amerykańskiej. Ma tatuaż, który potwierdza ostatnią linijkę „Wiersza o moich prawach” June Jordana. Ukończyła studia antropologiczne i socjologiczne na Uniwersytecie Kalifornijskim w San Diego. Alicia ma średni wzrost, który pasuje do jej otwartej osobowości.

Zalecane