blog

Alina Golovkina Wiki: Wiek, urodziny, rodzice, pochodzenie etniczne - wszystko o żonie Giennadija Gołowkina

Może być bardzo niewiele par, które poświęcą swoją karierę dla ukochanej osoby. Cóż, Giennadij Gołowkin, znany bokser, wycofał się z kariery bokserskiej tylko dla swojej żony, Aliny Golovkiny. Dlatego Alina była tematem szumu dla fanów swojego męża, ponieważ utrzymywała swój profil na niskim poziomie. Jeśli chcesz dowiedzieć się o niej więcej, bez zbędnych ceregieli, zanurkujmy poniżej!

 Alina Golovkina Wiki: Wiek, urodziny, rodzice, pochodzenie etniczne - wszystko o Giennadiju Gołowkinie's Wife

Błogi związek Aliny z mężem

Alina jest dobrze znana jako żona byłego boksera Giennadija. Związała się z nim z powrotem 7 lipca 2007 roku. Przed ślubem para spotykała się potajemnie i była widziana razem tylko w dniu ślubu. Ich ślubny film, Vlog ślubny GGG, można również zobaczyć na YouTube.

Para wkrótce powitała swojego syna o imieniu Vadim w 2010 roku. Podczas treningu Golovkina do walki z Alvarezem Alina była w ciąży, a nawet przegapił narodziny swojej córki. Alina 9 września 2017 r. urodziła drugą córeczkę.

W wywiadzie dla TMZ w czerwcu 2017 r. Giennadij powiedział, że chce, aby jej mąż jak najszybciej przeszedł na emeryturę z boksu, aby mogli spędzić razem czas. Mąż biorąc pod uwagę jej szczęście powiedział, że bardzo wcześnie odejdzie na emeryturę.

Obecnie Alina i Giennadij żyją elegancko i opiekują się swoimi dziećmi.

Kariera i wartość netto

Mówiąc o karierze Aliny, mówi się, że była była modelką; jednak pojawiła się w centrum uwagi po tym, jak wyszła za mąż za byłego boksera Giennadija. Cóż, przeszła kariera Aliny wciąż pozostaje tajemnicą. W przeciwieństwie do życia zawodowego męża, nie ma informacji o jej pracy.

Mimo bycia żoną słynnego boksera, Alina trzyma swoją karierę zawodową w ryzach, a jej szacunkowe zarobki trzymane są w tajemnicy. Ale oprócz niej jej mąż, który jest dobrze znany z tego, że utrzymuje tytuły w wadze średniej WBA (Super), WBC, IBF i IBO, prawdopodobnie zarobił wystarczającą ilość majątku netto przez całą swoją karierę. Jeśli chodzi o wartość netto Giennadija, szacuje się, że wynosi ona 10 milionów dolarów.

Krótkie biografie Aliny

Alina urodziła się w Kazachstanie, ale informacje o jej urodzinach i roku urodzenia nie są jeszcze potwierdzone, przez co jej wiek jest dobrze ukryty. Utrzymuje swoje życie osobiste na niskim poziomie. W związku z tym można znaleźć bardzo niewiele informacji na jej temat. Alina trzymała swoją pochodzenie etniczne z dala od światła reflektorów, więc brakuje jej rzeczywistego pochodzenia etnicznego. Ponieważ mąż Aliny ma 5 stóp i 8 cali wzrostu, jak na wiki, prawdopodobnie jest o kilka cali niższa od męża, co widać na jej zdjęciach ślubnych.

Zalecane