blog

Alix Steel Wiki: Wiek, żonaty, mąż, dzieci, wynagrodzenie, wykształcenie, wzrost

Bez względu na to, jak bardzo pragniesz sukcesu, przychodzi on do Ciebie tylko wtedy, gdy powinien. Po zdobyciu dyplomu z komunikacji i dziennikarstwa Alix pracowała w wielu kanałach sieciowych, ale żaden z nich nie przyniósł jej pożądanej sławy. Następnie pracowała dla Bloomberg Channel, co szybko pomogło jej zdobyć uznanie i pochwałę szerokiej publiczności.

 Alix Steel Wiki: Wiek, żonaty, mąż, dzieci, wynagrodzenie, wykształcenie, wzrost

Jej związek z telewizją Bloomberg:

Alix pracuje jako współtwórca programu „Bloomberg Daybreak Americas” w telewizji, która jest emitowana codziennie od 7 do 9 rano czasu wschodniego.

Została ogłoszona współprowadzącą Bloomberg w połowie 2016 roku. Dzieli podium ze światłami po nazwiskach w świecie nadawania wiadomości, Jonathan Ferro i David Westin każdego dnia od 7-10 rano EDT .

Bloomberg to często oglądany program telewizyjny, który daje wyjątkowy wgląd w krytyczne problemy w globalnym biznesie i finansach. Łączy inteligentną rozmowę czołowego dyrektora generalnego, inwestora i decydenta z 2600 dziennikarzami i analitykami Bloomberga z całego świata.

Wczesna kariera:

Przed dołączeniem do Bloomberg Channel Alex pracował wcześniej jako aktor, producent i starszy reporter multimedialny dla TheStreet. Współtworzyła nawet „Morning Call”, pokaz handlowy na żywo dla TheStreet i T3Live.com.

Ile zarabia Alix?

Umowa Alexa z siecią Bloomberg musi być całkiem atrakcyjna. Z pewnością zarabia apetyczną pensję dzięki powiązaniu z kanałem, ale nadal nie ujawniła swoich zarobków i wartości netto.

Spędzanie pięknego życia małżeńskiego!

Alix jest dość tajemnicza, jeśli chodzi o jej przestrzeń osobistą, ale to nie znaczy, że mniej przejmuje się rodziną. Cieszy się uroczym związkiem małżeńskim ze swoim mężem Craigiem Pospisilem.

Alix nie wspomina zbyt wiele o swoim mężu w mediach społecznościowych, ale w 2014 roku życzyła mu na Twitterze jego urodzin, gdzie podziękował jej słodką odpowiedzią.

Małżeństwo nie pojawia się zbyt często w mediach. Wygląda na to, że nie jest zainteresowana udostępnianiem ich danych osobowych i zdjęć. Mając bardzo mało dostępnych informacji, trudno powiedzieć, czy para ma jakiekolwiek możliwe dzieci.

Jej krótka biografia:

Alix Steel urodził się dnia Kwiecień 28 , ale rzeczywisty rok i wiek urodzenia nie zostały jeszcze ujawnione. Jej rodzice wychowali Alix w mieście w Stanach Zjednoczonych. Uczęszczała na Northern University, aby uzyskać tytuł licencjata w dziedzinie komunikacji, a następnie studiowała dziennikarstwo biznesowe na New York University. Alix ma przyzwoity wzrost i należy do rasy białej rasy kaukaskiej.

Zalecane