blog

Allan McLeod (Komediant) Wiki: Wiek, Urodziny, Żonaty, Żona, Rodzina, Rodzice

Amerykański aktor i komik Allan McLeod to wybitne nazwisko w świecie rozrywki. Zdobył także sporą publiczność, zachęcając do występów na scenie. Cóż, nie tylko ma udaną karierę zawodową, ale także cieszy się błogim życiem małżeńskim za zasłonami. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o jego życiu osobistym i zawodowym, ten artykuł jest dla Ciebie.

 Allan McLeod (Komediant) Wiki: Wiek, Urodziny, Żonaty, Żona, Rodzina, Rodzice

Kariera zawodowa Allana McLeoda

W 2005 roku dołączył Allan Rozrywka drzwi ekranowych jako współpracownik producenta, w którym pracował przez rok. Później pracował jako transkrybent w sieci telewizyjnej HBO. Jego życiorys zawodowy obejmuje nauczyciela i performera przez pięć lat w Upright Citizens Brigade Theatre od września 2008 do grudnia 2013 roku.

Allan rozpoczął karierę aktorską, występując w swoim jednoosobowym show Allan McLeod: Królik ukradł mi kluczyki do samochodu w 2009 roku. Wystąpił w różnych serialach komediowych Comedy Central, które obejmują: All-Star dla bezwyznaniowej oferty świątecznej oraz Tosz.0. Allan również pojawił się w serialu komediowym 2014; Jesteś najgorsze i komedii o zombie, Życie po Beth. Ponadto miał swój wkład w krótkometrażową komedię z 2016 roku Kapitan Ameryka: Rekonstruktorzy wojny secesyjnej jako aktor i scenarzysta.

Obecnie pracuje jako aktor, scenarzysta i reżyser serialu komediowego FXX Jesteś najgorszy , witryna i firma producencka z filmami komediowymi, FunnyOrDie i serial komediowy Comedy Central, Pijana historia, od 2014 roku.

Allan występował także w wielu krajowych reklamach i występował w wielu dramatach scenicznych. Za swoją wybitną karierę zgromadził niezwykły majątek; jednak dokładna kwota wartości netto nie została jeszcze ujawniona.

Błogie życie małżeńskie

Allan jest szczęśliwym mężem Stacy Elaine Dacheux, ale dokładna data ich małżeństwa wciąż pozostaje tajemnicą. Jego posty na Instagramie i Twitterze pobudzają jego zdrową relację z żoną. Ponieważ nie ma informacji o ich pierwszym spotkaniu, wydaje się, że znają się od dawna. Stacy jest artystką mieszkającą w Los Angeles i autorką magazynów.

Para ma syna Sonny'ego Raya McLeoda, który urodził się 27 marca 2017 roku. Allan regularnie publikuje zdjęcia, które pokazują jego miłość do Sonny'ego. Co więcej, jego serwisy społecznościowe zawierają liczne wpisy pokazujące jego miłość do rodziny.

Allan mieszka obecnie z rodziną w Los Angeles. Jego post na swoich kontach w mediach społecznościowych ukazuje jego ekstatyczne życie rodzinne, które nie byłoby możliwe bez wspierającej go żony.

Krótki życiorys

Allan urodził się w 1981 roku i co roku obchodzi swoje urodziny 12 marca, zgodnie ze stronami wiki. Został wychowany przez ojca Johna, lokalnego agenta stanu nieruchomości, i matkę Patricię, wraz ze swoimi dwiema siostrami, Jane i Robyn, w Mobile w stanie Alabama. Allan był bardzo zabawną i pełną humoru osobą, która w dzieciństwie lubiła grać. Ma wysokość 6 stóp 1 cal (1,85 metra).

Allan uczestniczył Szkoła Episkopatu św. Pawła przez pierwsze trzy lata liceum, w którym grał w piłkę nożną w swojej szkolnej drużynie pomimo swojego ciężkiego ciała. Został przeniesiony do Liceum Murphy'ego a później ukończył studia w 1998 roku. Po ukończeniu studiów Allan poszedł do Uniwersytet w Alabamie i uzyskał tytuł licencjata w Teatr i film w 2002.

Zalecane