blog

Allison Wardle Wiki: Wiek, rodzice, rodzina, ślub, Graham Wardle, fakty

Allison Wardle to piękna kobieta, znana jako żona kanadyjskiego aktora Grahama Wardle'a. Cóż, mimo że jest żoną znanego artysty, utrzymuje swój niski status i nie ma konta w mediach społecznościowych. Allison wspiera swojego męża, ale nie czuje się w niej w centrum uwagi. Według jej męża jest utalentowanym fotografem i często umieszcza kilka swoich zdjęć w jego uchwycie w mediach społecznościowych.

 Allison Wardle Wiki: Wiek, rodzice, rodzina, ślub, Graham Wardle, fakty

Allison dzieli śluby ślubne

Dzieląc błogie życie małżeńskie, oboje spędzili trzy lata małżeństwa. Jak sugeruje jej wiki, Allison powiązała zaślubiny z ' Heartland aktor Graham w kwietniu 2015 r. Pomimo zdobycia statusu celebryty z showbiznesu rozrywkowego, ślub pary był prywatną sprawą tylko z bliskimi przyjaciółmi i rodziną.

Oboje uwielbiają towarzyszyć w niektórych wydarzeniach publicznych i uroczystościach wręczania nagród. Powstrzymali ludy i paparazzi, ograniczając informacje o parze. Uroczy duet był obecny na premierze 10 sezonu serialu Heartland ’ na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Calgary. 2 października 2016 r.

Allison Wardle z mężem Grahamem Wardle, opublikowana 2 października 2016 r. (Zdjęcie: Instagram)

Fakty o Grahamie

Graham jest najbardziej znany z roli Kyle'a w horrorze z 2013 roku Grobowe Halloween ”. Niektóre z jego innych osiągnięć aktorskich obejmują „ Tamta jedna noc” (2008) oraz nadprzyrodzony dramat detektywistyczny „ Upadły ’ wydany w 2006 roku. Nieoczekiwanie rozpoczął karierę, gdy w wieku sześciu lat trafił na przesłuchanie i cieszy się swoim dotychczasowym czasem w branży.

Czy Allison ma jakąkolwiek pracę?

Allison prowadzi skromne życie i niewiele wiadomo o jej karierze. Tak więc ze względu na wszelkie istotne informacje dotyczące jej tożsamości zawodowej, trudno jest poznać jakiekolwiek fakty dotyczące jej potencjalnego portfolio zawodowego.

Jednak jej mąż wyrobił sobie markę jako aktor i producent. Pokazał swój kaliber w 2005 roku Nadprzyrodzony i 2007 Heartland oraz W kraju kobiet. W trakcie swojej kariery zgromadził majątek w wysokości 3 milionów dolarów.

Krótki życiorys

Ze względu na brak informacji o szczegółach urodzenia Allison Wardle, jej rzeczywisty wiek nie jest znany. Jednak prawdopodobnie starzeje się około trzydziestki. Pani stoi na wysokim wzroście i należy do kaukaskiej grupy etnicznej. Poza innymi informacjami, jej prywatny charakter jeszcze bardziej utrudnia poznanie jakiejkolwiek istotnej wiedzy na temat nazwiska jej rodziców.

Zalecane