blog

Alx James Wiki, Wiek, wesoły, Chłopak lub Dziewczyna, Sprawy, Rodzina, Wzrost

W dzisiejszych czasach media społecznościowe stały się niezawodnym sposobem nawiązania kontaktu celebrytów z publicznością. Alx James, sensacja internetowa, zyskał jednak na znaczeniu, wykorzystując różne serwisy społecznościowe do prezentowania swojego talentu. Nie tylko jako You Tuber, ale także pojawia się w centrum uwagi ze względu na swój miłosny związek z chłopakiem, Justinem Edwardem Hughesem.

 Alx James Wiki, Wiek, wesoły, Chłopak lub Dziewczyna, Sprawy, Rodzina, Wzrost

W czternastominutowym klipie opublikowanym 10 czerwca 2015 r. sensacja szczerze opowiadała o swojej seksualności i problemach, z jakimi borykał się dorastając z powodu wartości chrześcijańskich i rodziców. Powiedział,

„Jedną z największych rzeczy związanych z moim życiem z Biblią jest bycie gejem i to, że jest to postrzegane jako obrzydliwość. Bardzo łatwo jest wydać osąd. Bardzo łatwo jest rozmawiać o kimś, kto nie radzi sobie z sytuacją inną niż twoja. Nie pozwól nikomu powiedzieć, kim jesteś. Wiesz, kim jesteś i możesz być tym, kim jesteś”.

Wracając do swojego chłopaka, Justin jest także gwiazdą Instagrama i modelem. Alx nawet opublikował film na Facebooku 12 listopada 2016 r., zatytułowany „Having A Gay Day”, pokazujący jego uczucie do partnera.

Krótka Wiki:

Słynny YouTuber i vloger, Alx, lat 25, urodził się 5 marca 1992 roku w Wilson w Północnej Karolinie i wychowywał się na farmie wraz z rodziną. Jego znakiem urodzenia są Ryby. Jego ojciec nazywa się Carlton, podczas gdy jego matka ma na imię Sandra.

Zalecane